logo
 
EBÜ tegevliikmed


EBÜ tegevliikmed


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu tegevliikmed tähestikulises järjekorras.
Seisuga 04.06.24 on meil 227 tegevliiget (neist 13 pensionil), 5 toetajaliiget ja 24 auliiget. Juhatuse otsust ootab hetkel üks avalduse esitanud kandidaat.

  NB! Liikmeks astumine

  1. Glaidi Aasrand  — Loksa Gümnaasium,   glaidihotmail.com
  2. Heidi Ader  — Tallinna Kunstigümnaasium,   heidi.tlngmail.com
  3. Maris Agasild  — Pärnu Ülejõe Põhikool,   maris.agasildgmail.com
  4. Georg Aher  — MTÜ Hared,   georghared.ee, AULIIGE  2018
  5. Sirje Aher  — MTÜ Hared,   sirjehared.ee, AULIIGE  Auliige  2018
  6. Helina Ailt  — Saku Gümnaasium,   helina.ailtmail.ee
  7. Pilvi Ailt  — pensionil,   pilviailtgmail.com
  8. Järvemuuseum Akva:rium  — Eesti Maaülikool,   Kristiina Kübarsepp   Toetajaliige
  9. Aili Alatsei  — Koeru Keskkool, Rakke Kool  ailialatseigmail.com
  10. Tiiu Allikmaa  — Saku Gümnaasium,   tiiu.allikmaasaku.edu.ee
  11. Reti Anmann  —  Haridus- ja Noorteamet, Saku Gümnaasium,   reti.anmanngmail.com
  12. Aleksandra Anon  — Haabersti Vene Gümnaasium,   alexandra.anongmail.com
  13. Aita Arjukese  —   AULIIGE  Auliige  2014,   aita.arjukesemail.ee
  14. Hille Arumäe  — Vändra Gümnaasium,   hille038gmail.com
  15. Kadri Ashford  — Kaarli Kool,   kadriashfordgmail.com
  16. Tiina Asi  — Parksepa Keskkool,   tiinaasigmail.com
  17. Evelyn Eensoo  —  Puhja Kool, evelyn.eensoopuhja.edu.ee
  18. Reet Eesmäe  — Väike-Maarja Valla Infoleht,   reetvandra.ee, AULIIGE  Auliige  2019
  19. Merike Einma  — Paide Gümnaasium,   merikeegmail.com
  20. Arina Galkin  — Pärnu Rääma Põhikool,   arinaraama.ee
  21. Tiina Gaškov  — Jõhvi Põhikool,   tiina.gashkovmail.ee
  22. Piia Haab  — Aruküla Põhikool,   piia.haabgmail.com
  23. Kai Habakukk  — Jõhvi Gümnaasium,   kaihabakukkgmail.com
  24. Halja Haljasorg  — pensionil,   haljasolo.delfi.ee, AULIIGE  Auliige  2013
  25. Eelika Henn-Liivaste  — Kose Gümnaasium,   eelika.hennliivastegmail.com
  26. Lisel Helbrodt  — Valga Põhikool,   lisel.helbrodtvalgagym.ee
  27. Agnes Heinla  — Saaremaa Gümnaasium,   saare.ubingmail.com
  28. Meri Heinsalu  — Viimsi Kool,   Meri.Heinsaluviimsi.edu.ee
  29. Celia Hirmo  — Tartu Decartes'i Lütseum,   celiaut.ee
  30. Mare Hirtentreu  — Roela Kool,   hirtentreu1hot.ee
  31. Age Hälvin  — Vormsi kool,   agevormsi.ee
  32. Heli Illipe  — Audentese Spordigümnaasium,   heli.illipegmail.com
  33. Liina Inno  — Keila Kool,   liina.innogmail.com
  34. Ülle Irdt  — Tartu Täiskasvanute Gümnaasium,   ylle.irdtgmail.com
  35. Jelena Jetskalo  — Tallinna Polütehnikum,   jelena.jetskalogmail.com
  36. Talvi Jusilo  — Kodila Põhikool,   talvijusilogmail.com    Toetajaliige
  37. Aiki Jõgeva  — Kääpa Põhikool,   aiki.jogevakoopakool.edu.ee
  38. Anna-Liisa Jõgi  — Tallinna Ülikool,   annaliisa.jogigmail.com
  39. Kaire Jõgi  — TÜ Haridusteaduste instituut,   kairejogigmail.com
  40. Urve Jõgi  — Kilingi-Nõmme Gümnaasium,   urvejggmail.com
  41. Meeli Jänes  — Kohila Gümnaasium,   meelijanesgmail.com
  42. Helle Järvalt  — Lähte Ühisgümnaasium,   hellejarvaltgmail.com
  43. Mari Järve  — Tarvastu Gümnaasium,   marijarvegmail.com
  44. Ester Järvekülg  — AULIIGE  Auliige  2016,  ester.jarvekulgvjk.vil.ee
  45. Kaupo Järviste  — Tartu Tamme Kool   AULIIGE  Auliige  2010,  kaupotamme.tartu.ee
  46. Fred Jüssi  — AULIIGE  Auliige  2011
  47. Saima Kaarna  — Hugo Treffneri Gümnaasium,   saimahtg.tartu.ee
  48. Kristel Kadak  — Turba Gümnaasium,   kristelkadakgmail.com
  49. Marge Kaiv  — Tõrva Gümnaasium,   marge.kaivtorva.edu.ee
  50. Külli Kalamees-Pani  — TÜ Loodusmuuseum,   kulli.kalamees-paniut.ee
  51. Marje Kaljumäe  — Kohtla-Nõmme Kool,   marjekalgmail.com
  52. Marina Kamenskaja  — Ülenurme Gümnaasium,   marina.kamenskajayle.edu.ee
  53. Eve Kanger  — pensionil,   evekangergmail.com
  54. Inga Kangur  — Keila Kool,   inga.kangurgmail.com
  55. Mihkel Kangur  — Rakvere Riigigümnaasium,   mihkel.kangurrakvere.edu.ee
  56. Marika Karden-Raud  — Võru Gümnaasium,   marika.kardengmail.com
  57. Kirstin Karis  — Miina Härma Gümnaasium,   kirstin.karisgmail.com
  58. Triinu Karolin  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   triinukarolingmail.com
  59. Janne Karu  — Tallinna Rahumäe Põhikool,   jannekaru1gmail.com
  60. Pille-Riin Karuse  — Püha Johannese Kool,   pilleriinkarusegmail.com
  61. Krista Kasemaa  — Viljandi Jakobsoni Kool,   krista.kasemaavjk.vil.ee
  62. Linda Kask  — Brüsseli IV Euroopa Kool (Eesti sektsioon),   linda.kask.002gmail.com
  63. Cristina Kaska  — Aruküla Põhikool,   cristina.kaskagmail.com
  64. Anna Katt  — Otepää Gümnaasium,   annakatt01gmail.com
  65. Alina Keerd  — Tallinna Humanitaargümnaasium,   alina.keerdgmail.com
  66. Karin Keert  — Viimsi Kool,   karin.keertviimsi.edu.ee
  67. Viive Kiis  —  AULIIGE  Auliige  2015, viive.kiisgmail.com
  68. Krista Kiisler  — Valga Põhikool,   krista.kiislervalgapk.edu.ee
  69. Aigi Kikkas  — TÜ Haridusteaduste instituut,   aigikikkasgmail.com
  70. Merike Kilk  — Tartu Hansa Kool,   merike1.kilkgmail.com
  71. Gea Kiudorf  — Tartu Mart Reiniku kool,   gea.kiudorfgmail.com
  72. Anri Kivil  — Püha Johannese Kool,   anri.kivilpjk.ee
  73. Lembi Kivil  — Kiili Gümnaasium,   bio.kemmail.ee
  74. Sirje Kivil  — Kohtla-Järve Järve Kool,   skivil058gmail.com
  75. Irja Kivimägi  — Saverna põhikool,   irja.kivimagimail.ee
  76. Katrin Kivisikk  — Tallinna Polütehnikum,   Katrin.Kivisikktptlive.ee
  77. Mariell Kollin  — Paide Põhikool,   mariell.kollinpaidepk.ee
  78. Liina Kollo  — Jõhvi Gümnaasium,   liina.kollojohvi.edu.ee
  79. Merike Kompus  — Jõgeva Põhikool,   merike.kompusgmail.com
  80. Mall Koppel  — Kuusalu Keskkool,   mall.koppelmail.ee
  81. Marika Kose  — FIE Marika Kose,   marika.kosemail.ee
  82. Eda Koskor  — Türi Ühisgümnaasium,   eda.koskorgmail.com
  83. Evelyn Kostabi  — Ülenurme Gümnaasium,   evelyn.kostabimail.ee
  84. Meriliis Kotkas  — Eesti Loodusmuuseum,   meriliis.kotkasgmail.com
  85. Kristel Kotsar  — Tallinna Sikupilli Lasteaed,   kriss.kotsarmail.ee
  86. Evelin Kristin  — Saue Gümnaasium,   evelinkristingmail.com
  87. Julia Kropatševa  — Kohtla-Järve Slaavi Põhikool,   kropatsevagmail.com
  88. Ruth Kruusamäe  — Rakvere Eragümnaasium,   ruthkruusamaegmail.com    Toetajaliige
  89. Heidi Kukk  — Põlva Gümnaasium,   heidi.juulgmail.com, heidi.kukkpg.edu.ee
  90. Annika Kumar — Mäetaguse Põhikool,   kumar.annikagmail.com
  91. Tiia Kuresoo  — Elva Gümnaasium,   tiiakuelvag.edu.ee
  92. Maarja Kuuspu  — Tartu Variku Kool,   maarja.kuuspugmail.com
  93. Rando Kuustik  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   direktorwestholm.ee
  94. Marika Külm  — Tartu Tervishoiu Kõrgkool,   marikaaroomteraapia.ee
  95. Kati Kümnik  — Kiltsi Põhikool,   kymnikkatigmail.com
  96. Anne Laius  — Miina Härma Gümnaasium,   anne.laiusut.ee
  97. Kersti Lankots  —   kersti.lankotsgmail.com
  98. Saima Laos  — AULIIGE  Auliige  2011,   saimaaia.tartu.ee
  99. Urve Lehestik  — Põlva Kool,   urve.lehestikgmail.com
  100. Ene Lehtmets  — Tallinna Tehnikagümnaasium,   ene.lehtmetsttg.edu.ee
  101. Aivi Leimann  — Rakvere Riigigümnaasium,   aivi.leimanngmail.com
  102. Elge Leiten  — Tartu Emajõe Kool,   elge.leitengmail.com
  103. Urmas Lekk  — Pärnu Kuninga Tänava Kool,   uduvere.urmasgmail.com
  104. Egle Lellep  — J. V. Veski nim. Maarja Põhikool,   egle.lellepgmail.com
  105. Eedi Lelov  — Sindi Gümnaasium,   buteo69elgmail.com
  106. Anne Lepik-Irie  — Narva Keeltelütseum,   anne.lepik820gmail.com
  107. Illar Leuhin  — TÜ Kirilased & Tartu Linnavalitsus   illarkirilane.ee
  108. Riina Lillemägi  — Rapla Vesiroosi Gümnaasium,   riina.lillemagigmail.com
  109. Luule Linamäe  — Rapla Kesklinna Kool,   linamelugmail.com
  110. Ruth Ling  — AULIIGE  Auliige  2007
  111. Nataliya Lobosok  — Jõhvi Kesklinna Kool,   lnatalnatagmail.com
  112. Marje Loide  — Lihula Gümnaasium,   marjeloidegmail.com
  113. Külli Lokko  — Tartu Luterlik Peetri Kool,   kylli.lokkomail.ee
  114. Teilo Tõnn London  — Kohila Gümnaasium,   teilolondongmail.com
  115. Kaisa Helena Luht  — Tallinna Inglise Kolledž,   kaisatik.edu.ee
  116. Leelo Lusik  — Are Kool,   leelo.lusikgmail.com
  117. Tiiu Lõhmus  — Mustjala Lasteaed-Põhikool,   tiiumustjala.edu.ee
  118. Ene Lätti  — Abja Gümnaasium,   ene.lattimail.ee
  119. Anne-Ly Lään  — Tallinna 21. Kool,   anne-ly.laan21k.ee
  120. Alar Läänelaid  — Tartu Ülikool, AULIIGE  Auliige  2019, alar.laanelaidut.ee
  121. Kersti Lüsi  — Hiiumaa Gümnaasium, Kärdla Kool,   kerstilysihiig.edu.ee
  122. Edith Maasik  — Kohila Gümnaasium,   edith.maasikkohila.edu.ee
  123. Ott Maidre  — Hugo Treffneri Gümnaasium,   ott.maidregmail.com
  124. Anastassia Makarova  — Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium,   anastassia.valerjevnagmail.com
  125. Tiiu Maran  — Väike-Maarja Gümnaasium,   tiiu.marangmail.com
  126. Mati Martin  —  AULIIGE  Auliige  2015, Tartu Ülikooli loodusmuuseum, mati.martinut.ee
  127. Hendrik Meister  — Audentese Erakool,   dr.hendrik.meistergmail.com
  128. Aivar Meldre  — Tartu Tamme Gümnaasium,   aivarmeldregmail.com
  129. Linda Metsaorg  — AULIIGE  Auliige  2006
  130. Maria Metsaorg  — Kadrioru Saksa Gümnaasium,   maria.metsaorgksg.edu.ee
  131. Jaak-Albert Metsoja  — Tabivere Põhikool,   jaakalbertgmail.com
  132. Kadri Mettis  — Audentes International School,   k6ivkadrigmail.com
  133. Sirje Miglai  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   smiglaikoidulag.edu.ee
  134. Geidi Mitt  — Haabneeme Kool,   geidi.mittgmail.com
  135. Piret Must  — Viljandi Gümnaasium,   piret.mustgmail.com
  136. Kristi Mutanen  — Kose Gümnaasium,   kristimutanengmail.com
  137. Marta Mõistus  — Elva Gümnaasium,   marta.moistusgmail.com
  138. Kristel Mäekask  — Rocca al Mare Kool,   kristel.maekaskramkool.edu.ee
  139. Ingrid Mäesalu  — Tallinna Lilleküla Gümnaasium,   ingrid.maesalugmail.com
  140. Lauri Mällo  — Tartu Jaan Poska Gümnaasium,   lauri.mallojpg.tartu.ee
  141. Riina Mändla  — Tartu Kutsehariduskeskus,   riina.mandlakhk.ee
  142. Maarika Männil  — Keskkonnaamet,   maarika.mannilgmail.com
  143. Tiina Naissoo  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   tiina.naissoomail.ee
  144. Aire Narits  — Põltsamaa Ühisgümnaasium,   akakapsashot.ee
  145. Gerta Nurk  — Kuressaare Gümnaasium,   gertaoesel.edu.ee
  146. Rutt Nurk  — Vinni-Pajusti Gümnaasium,   ruttnurk60gmail.com
  147. Hele Nööri  — Koonga Kool,   helenoorigmail.com
  148. Sirle Oja  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   sirle.ojagag.ee
  149. Monika Ojarand  — Jõhvi Gümnaasium,   monika.ojarandjohvig.ee
  150. Marianne Olbrei  — pensionil,   marianne.olbreigmail.com
  151. Sille Olvi  — Saku Gümnaasium,   sille.olvigmail.com
  152. Aime Ong  — pensionil,   aimeongmasing.tartu.ee
  153. Imbi Oolup  — Leisi Keskkool,   imbileisi.oesel.ee">
  154. Aino Orgmets  — AULIIGE  Auliige  2007
  155. Erkki Otsman  — Tallinna Reaalkool,   erkkiotsmanyahoo.com
  156. Riina Otsus  — Tallinna 21. Kool,   riinaotsushotmail.com
  157. Evi Padu  —  AULIIGE  Auliige  2014, Tartu Ülikool, evi.paduut.ee
  158. Eva Palk  — Pärnu-Jaagupi Põhikool,   eeva.palkmail.ee
  159. Margus Pedaste  — Tartu Ülikooli haridustehnoloogia prof,   margus.pedasteut.ee
  160. Martin Pent  — Miina Härma Gümnaasium,   pentmartingmail.com
  161. Triinu Pertels  — Tartu Veeriku kool,   pertelshotmail.com
  162. Aira Peterson  — Pärnu Mai Kool,   aira.petersonmaikool.parnu.ee
  163. Krista Piir  — Kohtla-Järve Gümnaasium,   krista.piirkjg.ee
  164. Evi Piirsalu  —   evipiirsalugmail.com, AULIIGE  2024
  165. Kadi Piirsalu  — Peetri Lastead-Põhikool,   kaditamm7gmail.com
  166. Liivi Plint  — Tartu Raatuse Gümnaasium,   liivirtk.tartu.ee
  167. Karin Poola  — Palade Põhikool,   karinpoolahot.ee, AULIIGE  Auliige  2020
  168. Eve Popp  — Pärnu Ühisgümnaasium,   evepopp1gmail.com
  169. Külli Praakli  — Karlova Põhikool,   kpraakligmail.com
  170. Kadri Pulk  — Jüri Gümnaasium,   kadripulkgmail.com
  171. Siret Pung  — Kadrina Keskkool,   siretkadrina.edu.ee
  172. Liisa Puusepp  — Rakvere Riigigümnaasium,   liisa.puuseppgmail.com
  173. Maarja Põder  — Kadrina Keskkool,   poder.maarjagmail.com
  174. Krista Põllula  — Väätsa Põhikool,   pollulakgmail.com
  175. Andres Raa  — andres.raareal.edu.ee, AULIIGE  Auliige  2018
  176. Lee Raide  — Tallinna Toomkool,  lee.raidegmail.com
  177. Ivi Rammul  — Viimsi Gümnaasium,   ivi.rammulvgm.edu.ee
  178. Aino Raudvassar  — aino.raudvassargmail.com, AULIIGE  Auliige  2013
  179. Helina Reino  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   helina.reinomail.ee
  180. Hendrik Relve  — AULIIGE  Auliige  2017
  181. Külli Relve  — Avita,   kuelli.relvegmail.com
  182. Mari-Liis Renser  — Avinurme Gümnaasium,   mrensergmail.com
  183. Maarja Rips  — Tallinna Mustamäe Gümnaasium,   maarja.ripsgmail.com
  184. Eda Rohula  — Tallinna Kuristiku Gümnaasium,   rohulaedagmail.com
  185. Liis Rüütel  — Luunja Keskkool,   liisryytelgmail.com
  186. Tiivi Rüütel  — Tartu Ülikool, Tartu observatoorium,   tiiviruutelgmail.com
  187. Kadriann Saar  — Peetri Lasteaed Põhikool,   kadriann.saargmail.com
  188. Merje Saarniit  — Tõrva Gümnaasium,   5.merjegmail.com
  189. Aili Saluveer  — Eesti Keskkonnahariduse Ühing,  aililegmail.com
  190. Annika Sakkarias — Jüri Gümnaasium,   annika.sakkariasjyri.edu.ee
  191. Kristi Saksniit — August Kitzbergi nimeline Gümnaasium,   kristi086gmail.com
  192. Eve Sarap  — Kuusalu Keskkool,   evesarap1gmail.com
  193. Meeli Savolainen  — Türi Põhikool,   meeli000hot.ee
  194. Rauno Savolainen  — Tartu Mart Reiniku Kool,   savolainen001gmail.com
  195. Eda Selgis  — Jüri Gümnaasium,   eda.selgisgmail.com
  196. Ell Sellis  — Audentese Spordigümnaasium Otepääl,   selliseellgmail.com
  197. Keiu Seppi  — Turba Kool, Taebla Kool,   keiu.seppigmail.com    Toetajaliige
  198. Geil Siim  — Elva Gümnaasium,   geilelvag.edu.ee
  199. Leelo Sillaots  — reservis,   leeloshot.ee
  200. Ülle Sillasoo  — Tallinna Balletikool,   sillasoo.ullegmail.com
  201. Ly Siniväli  — Puka Keskkool,   ly.taurgmail.com
  202. Tiina Sirelpuu  — Rakvere Reaalkool,   tiina.sirelpuurakvererk.ee
  203. Sirje Sisask  — Tartu Ülikooli muuseum,   sinisoohotmail.com
  204. Mall Schmidt  — Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium, malljarve.edu.ee,  AULIIGE  Auliige  2017
  205. Anna Smertina  — Lasnamäe Gümnaasium,   smertinagmail.com
  206. Imbi Soa  — Kuuste Kool,   imbi.soakuuste.edu.ee
  207. Dulsi Song  — Tabasalu Ühisgümnaasium,   dulsi.songgmail.com
  208. Ülle Soom  — Aste Põhikool,   ylleaste.edu.ee
  209. Hedy Suurmets  — Ilmatsalu Põhikool,   hedykehot.ee
  210. Tiina Sõber  — Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium,   tiina.soberkjpg.tartu.ee
  211. Tiina Talvi  — Tallinna Reaalkool,   talviviidu.oesel.ee
  212. Rauno Talussaar  — Kallavere Keskkool,   Jumping142gmail.com
  213. Evelyn Tamm  — Ala Põhikool,   evelyn.tammmail.ee
  214. Tiia Tamm  — tiia.tamm.002mail.ee
  215. Kristi Teder  — Tallinna Arte Gümnaasium,   kristi.teder7gmail.com
  216. Sirje Tekko  — Tallinna Prantsuse Lütseum,   sirje.tekkogmail.com
  217. Anneli Tell  — Tamsalu Gümnaasium,   anneli.tellgmail.com
  218. Merike Teppan  — varem: Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium,   teppan.merikegmail.com
  219. Karmen Tiit  — Viljandi Gümnaasium,   karmen.tiitoutlook.com
  220. Luise Tiks  — Tallinna Inglise Kolledž,   luise.tikstik.edu.ee
  221. Urmas Tokko  — Tartu Tamme Gümnaasium,   urmas.tokkotammegymnaasium.ee
  222. Evelin Toom  — Elva Gümnaasium,   evelintelvag.edu.ee
  223. Marika Toom  — Kunda Ühisgümnaasium,   marika.toomkundakool.ee
  224. Merle-Kairit Toom  — Rannu Kool,   merlekairitgmail.com
  225. Ülli Toomemäe  — Kabala Lasteaed-Põhikool & Märjamaa Gümnaasium   yllitoomgmail.com
  226. Eve Torv  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   eve.torvgmail.com
  227. Toomas Trapido  — Tallinna Vaba Waldorfkool, Gaia Kool,   toomas.trapidogmail.com
  228. Olena Treba  — Tallinna Laagna Gümnaasium,   olena.trebalaagna.edu.ee
  229. Ants Tuulmets  — AULIIGE  Auliige  2016
  230. Asta Tuusti  — Keskkonnaministeerium,   asta.tuustienvir.ee
  231. Triinu Tõrv  — Tallinna Euroopa Kool,   triinu.torvest.edu.ee
  232. Age Täker  — Saue Kool,   age.taker9gmail.com
  233. Marlen Tärgla  — Tartu Waldorfgümnaasium   marlen.targlagmail.com
  234. Pille Türner —Lagedi Kool,   pilletyrnerhotmail.com
  235. Tiiu Uibo  — varem: Tallinna 21. Kool,   tiiu.uibomail.ee
  236. Jaanus Uibu  — Väike-Maarja Gümnaasium,   jaanus.uibugmail.com
  237. Ulvi Urgard  — Saue Kool,   ulvi.urgardmail.ee
  238. Mari Uudelt  — Tallinna Järveotsa Gümnaasium,   mari.uudeltgmail.com
  239. Evi Uus  — AULIIGE  Auliige  2009
  240. Inge Vahter  — Saaremaa Ühisgümnaasium,   ingesyg.edu.ee, AULIIGE  Auliige  2020
  241. Ivi Vainjärv  — Väike-Maarja Gümnaasium,   vainjarvgmail.com
  242. Mall Vainola  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   mallvainola.ee
  243. Teele Valdma  — Ardu kool,   teele_valdmahotmail.com
  244. Ly Valdmaa  — Suure-Jaani Kool,   lys-jaani.ee
  245. Virge Valdmaa  — Maarja-Magdaleena Põhikool,   virge.valdmaagmail.com
  246. Ana Valdmann  — Tartu Ülikooli Teaduskool,   ana.valdmannut.ee
  247. Ülle Valgi  — Häädemeeste Keskkool,   ylle.valgi29gmail.com
  248. Kerli Vallmann  — Kallavere Keskkool,   ​kerli.vallmanngmail.com
  249. Liia Varend  — Haridus- ja teadusministeerium,   lvarendgmail.com
  250. Kersti Veskimets  — Tallinna Reaalkool,   KerstiVeskimetshotmail.com
  251. Tiina Viir  — Tarvastu Gümnaasium,   viirtiinagmail.com
  252. Jelena Vill  — Tallinna Tööstushariduskeskus,   jelena.vill1960gmail.com
  253. Marion Villemson  — Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium,   villemsonmariongmail.com
  254. Mare Vlassov  — Pärnu Raeküla Kool,   mare.vlassovgmail.com
  255. Silja Võsaste  — Jõgeva Põhikool,   siljavosastehot.ee
  256. Merle Ööpik  — Põlva Gümnaasium,   merle.oopikgmail.com
NB! Kui Teie e-aadress on muutunud, siis andke sellest koheselt teada veebihaldurile, vastasel korral ei jõua listi saadetud kirjad teieni. Listi on võimalik kirjutada vaid sellega registreeritud aadressilt, tegemist on nn kinnise listiga.

Viimased täpsustused: 04.06.2024

 


  Näita varasemaid liikmeid

teade


Menüüs navigeerimiseks
mine tagasi lehekülje ülaserva

legend



Sele:
Auliikmed
Toetajaliikmed

Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079