logo
 

2022 suvekoolis Järvamaal osalevad



EBÜ suvekool toimub Säreveres 22.–24.08.2022


Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 24.06.2022 18:15

reg osaleja nimi lähtumine saabumine osalemine arve
01 Aiki Jõgeva Kääpa, Võrumaa  [2] aiki.jogeva@gmail.com  
02 Meri Heinsalu Viimsi, Tallinn  meri.heinsalu@viimsi.edu.ee  
03 Helina Reino Tallinn  [3] helina.reino@gag.ee  
04 Ell Sellis Otepää, Põlvamaa  [3]   E  
05 Meeli Savolainen Türi  meeli000@gmail.com 55599020  
06 Eve Sarap Kuusalu, Harjumaa  [2] 5238128  
07 Age Täker Pärnumaa  [4] age.taker9@gmail.com  
08 Eelika Henn-Liivaste Kose, Harjumaa  [3] 5208779  
09 Ülli Toomemäe Märjamaa  [3] yllitoom@gmail.com  
10 Marje Loide Lihula  [3] 56157420  
11 Mall Vainola Läänemaa  [2] mall.vainola@lyg.edu.ee  
12 Krista Piir Kohtla-Järve  (01) krista.piir@malevapk.ee 57412506  
13 Edith Maasik Kohila  58358561  
14 Eedi Lelov Sindi, Pärnumaa  [3] buteo@hot.ee 51938287  
15 Heli Illipe-Sootak Viimsi, Tallinn  53430970  
16 Janne Karu Tallinn  [0]   
17 Hille Arumäe Vändra, Pärnumaa  (?) hille038@gmail.com T  
18 Eve Torv Tallinn  [3] 5060145 ET  
19 Luule Linamäe Raplamaa  (09)  20.06 #42
20 Tiina Viir Viljandimaa  (?)  
21 Imbi Soa Kuuste, Tartumaa  (?) ET  
22 Tiina Gaškov Jõhvi, Ida-Virumaa  5049193  
23 Merike Kilk Tartu  [1] 56480041  24.06 #43
24 Kadri Ashford Tallinn  58054704  
25 Aili Alatsei Koeru, Järvamaa  [2] 53447383  
           

 


Tagasi registreerimislehele




Legend:



 — saabumine oma autoga [vabade kohtade hulk]
 — kokku leppimiseks helistada
 — kokku leppimiseks kirjutada
 — ootab sõidutajat (potentsiaalne juht)
 — osaleb 100%
 — saabub hilinemisega
 — lahkub enne lõppu
 — ei osale või otsustamata
 — arve väljastamata
 — arve tasutud

Inimesed selles nimistus on
registreerumise järjekorras.


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079