Swedbanki Eraisikute Rahaasjade Teabekeskuselt


— Mida me teame oma rahaasjade vastutustundlikust juhtimisest?
— Kuidas orienteeruda digitaalse raha maailmas, kus kulutamist rõhutakse enam kui säästmist?
— Kas meie noored on koolist lahkudes võimelised oma raha-asju planeerima ja korraldama?

Noored — tulevased lapsevanemad, töötajad ja ettevõtjad, peavad juba kooliajal saama baasteadmised majandusest, ettevõtlusest ja pere rahaasjade planeerimisest. Nende päralt on meie riigi ja ühiskonna vedamine tulevikus.

Swedbanki Eraisikute Rahaasjade Teabekeskus kutsub Teid 12. novembril rahvusvahelisele konverentsile «Rahast noortele ja noortega», mis toimub KUMU auditooriumis (Weizenbergi 34, Tallinn). Konverentsile on oodatud kõik koolijuhid, õpetajad, majandus-ja rahandushariduse eestvedajad ja huvilised.

Konverentsil kõneleme rahandus- ja majandusalase hariduse olevikust ja tulevikust Eesti koolis, tutvume Põhjamaade kogemustega, pakume praktilisi ideid õppeprogrammi ja teoreetiliste teadmiste sidumiseks igapäevaseks eluks vajalike oskustega ning räägime kodu-kooli koostööst noorte ettevalmistamisel iseseisvaks majandamiseks. Konverentsil osalemine on tasuta ja ühtlasi saavad külalised võimaluse külastada tasuta KUMU näitusi.

Samuti saavad konverentsil auhinnatud parimate majandus- ja rahandusõppe alaste õppematerjalide loojad. Võistlustööd on oodatud kõigilt õpetajatelt ja noortelt, kellele teema südamelähedane on. Žürii liikme ja õppekava peaeksperdi Einar Väre sõnul aitab konkurss vältida nö jalgratta leiutamist iga õpetaja poolt. „Kindlasti on paljudel, kes õpetavad või õpivad koolis rahandust ja majandust, häid ideid ja kogemusi selle kohta, kuidas seda paremini teha. Neid ideid ja kogemusi võiks teistega jagada ja saada omakorda teistelt häid mõtteid,“ rääkis ta.Õppevahendite konkursile «Rikas elu» on oodatud õppematerjalid kuni 30. oktoobrini.

Enam infot õppematerjalide konkursist ja konverentsile registreerumisest leiate aadressilt www.teabekeskus.ee.