LoTe koolipäev

 

Tartu Ülikool kutsub kooliõpilasi tutvuma õppimisvõimalustega loodus- ja tehnoloogiateaduskonnas


Koolivaheaja viimasel reedel, 31. oktoobril, toimub Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna (LOTE) õppehoones Tartus, aadressil Vanemuise 46, põnev üritus, LOTE koolipäev.

Palume teil levitada ürituse infot gümnaasiumiõpilaste seas.

LOTE koolipäevale on oodatud kõik, kes soovivad kas lähimas või kaugemas tulevikus edasi õppida Tartu Ülikoolis LOTE teaduskonnas. Loodus- ja tehnoloogiavaldkond on väga suur, seega leiab iga huviline midagi endale sobivat.

Meil saab õppida järgmisel õppekavadel: arvutitehnika, bioloogia, bioloogiaõpetaja, geenitehnoloogia, ökoloogia ning elustiku kaitse, füüsika, füüsikaõpetaja, rakenduslik mõõteteadus, geograafia, geograafiaõpetaja, geoloogia, keemia, keemiaõpetaja, molekulaartehnoloogia, kultuuriväärtuste säilitamine, keskkonnatehnoloogia ja materjaliteadus.

LOTE koolipäeval annavad üliõpilased ülevaate sellest, mis on kõige olulisem ülikoolis õppimisel, mida erinevatel õppekavadel õppides tehakse, kelleks saadakse, kus on võimalik asuda tööle, millist karjääri saab teha ja milline õhkkond uusi LOTE üliõpilasi ees ootab. Küsimustele vastavad ka õppejõud ja programmijuhid.

Loodame, et päeva lõpuks oskavad huvilised teha teadliku valiku edasiõppimiseks Tartu Ülikoolis, LOTEs ja sobival õppekaval.

LOTE koolipäeval osalemiseks tuleb end registreerida aadressil www.lote.ut.ee hiljemalt 30. oktoobril. Registreeruda on võimalik nii ühekaupa kui ka suurema rühmaga. Eelregistreerumine aitab paremini korraldada päevale saabujate vastuvõttu.

LOTE koolipäeva esimene tund algab kell 11.00 ja viimane lõppeb kell 14.30. Päeva sisse mahub kolm tundi, üks tavaline vahetund, pikk söögivahetund ja vaba aeg tutvumiseks põnevate etteastetega kõigilt õppekavadelt.


LOTE koolipäeva plakat [pdf] on nähtav kodulehel.

Tere tulemast LOTE koolipäevale!

Lisainfo: Margus Pedaste
E-post: margus.pedaste@ut.ee
Telefon: 737 5811