logo
 
EBÜ tegevliikmed


EBÜ tegevliikmed


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu tegevliikmed tähestikulises järjekorras.
Seisuga 02.12.18 on meil 189 tegevliiget (neist 6 pensionil), 4 toetajaliiget ja 24 auliiget. Juhatuse otsust ootab veel üks avalduse esitanud kandidaat.

  NB! Liikmeks astumine

  1. Glaidi Aasrand  — Loksa Gümnaasium,   glaidi@hotmail.com
  2. Maris Agasild  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   maris.agasild@gmail.com
  3. Georg Aher  — MTÜ Hared,   georg@hared.ee, AULIIGE  2018
  4. Sirje Aher  — MTÜ Hared,   sirje@hared.ee, AULIIGE  2018
  5. Pilvi Ailt  — Võhma Kool,   pilvi@kool.vohma.ee
  6. Aili Alatsei  — Koeru Keskkool, Rakke Kool  aili.alatsei@mail.ee
  7. Tiiu Allikmaa  — Saku Gümnaasium,   tiiu.allikmaa@sakuvald.ee
  8. Reti Anmann  — Peetri Lasteaed-Põhikool,   reti.anmann@gmail.com
  9. Aleksandra Anon  — Haabersti Vene Gümnaasium,   alexandra.anon@gmail.com
  10. Aita Arjukese  —   AULIIGE  2014,   aita.arjukese@mail.ee
  11. Hille Arumäe  — Vändra Gümnaasium,   hille038@gmail.com
  12. Tiina Asi  — Parksepa Keskkool,   tiinaasi@gmail.com
  13. Reet Eesmäe  — Väike-Maarja Valla Infoleht,   reet@vandra.ee
  14. Merike Einma  — Paide Gümnaasium,   merikee@gmail.com
  15. Arina Galkin  — Pärnu Rääma Põhikool,   arina@raama.ee
  16. Tiina Gaškov  — Jõhvi Põhikool,   tiina.gashkov@mail.ee
  17. Ursula Hakk  — Värska Gümnaasium,   ursulahakk@hot.ee
  18. Halja Haljasorg  — pensionil,   halja@solo.delfi.ee, AULIIGE  2013
  19. Lisel Helbrodt  — Valga Põhikool,   Lisel.Helbrodt@mail.ee
  20. Ain Heinaru  — TÜ geneetika prof., AULIIGE  2012
  21. Meri Heinsalu  — Viimsi Keskkool,   Meri.Heinsalu@viimsi.edu.ee
  22. Celia Hirmo  — Tartu Decartes'i Lütseum,   celia@ut.ee
  23. Mare Hirtentreu  — Rakvere Gümnaasium,   hirtentreu1@hot.ee
  24. Age Hälvin  — Vormsi kool,   age.kalda@mail.ee
  25. Heli Illipe-Sootak  — Audentese Spordigümnaasium,   heli.sootak@gmail.com
  26. Ülle Irdt  — Tartu Täiskasvanute Gümnaasium,   ylle.irdt@gmail.com
  27. Jelena Jetskalo  — Tallinna Mustjõe Gümnaasium,   jelena.jetskalo@gmail.com
  28. Talvi Jusilo  — Kodila Põhikool,   talvijusilo@gmail.com   Toetajaliige
  29. Aiki Jõgeva  — Kääpa Põhikool,   aiki@koopakool.edu.ee
  30. Anna-Liisa Jõgi  — Tallinna Ülikool,   annaliisa.jogi@gmail.com
  31. Kaire Jõgi  — Tartu Kutsehariduskeskus,   kaire.jogi@khk.tartu.ee
  32. Urve Jõgi  — Kilingi-Nõmme Gümnaasium,   urvejg@gmail.com
  33. Meeli Jänes  — Kohila Gümnaasium,   meelijanes@gmail.com
  34. Helle Järvalt  — Lähte Ühisgümnaasium,   hellejarvalt@hotmail.com
  35. Mari Järve  — Tarvastu Gümnaasium,   marijarve@gmail.com
  36. Ester Järvekülg  — AULIIGE  2016,   ester.jarvekulg@vjk.vil.ee
  37. Eevi Järviste  — AULIIGE  2008
  38. Kaupo Järviste  — Tartu Tamme Kool   AULIIGE  2010,  kaupo@tamme.tartu.ee
  39. Fred Jüssi  — AULIIGE  2011
  40. Saima Kaarna  — Hugo Treffneri Gümnaasium,   saima@htg.tartu.ee
  41. Kristel Kadak  — Turba Gümnaasium,   kristelkadak@gmail.com
  42. Marge Kaiv  — Tõrva Gümnaasium,   margekaiv@hot.ee
  43. Külli Kalamees-Pani  — TÜ Loodusmuuseum,   kulli.kalamees-pani@ut.ee
  44. Marina Kamenskaja  — Ülenurme Gümnaasium,   marina.kamenskaja@yle.edu.ee
  45. Eve Kanger  — Kadrina Keskkool,   eve.kanger@mail.ee
  46. Inga Kangur  — Keila Kool,   inga.kangur@mail.ee
  47. Marika Karden-Raud  — Võru Gümnaasium,   marika.karden@gmail.com
  48. Maie Karakatš  — Põlva Gümnaasium,   maiekarakats@gmail.com
  49. Triinu Karolin  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   triinukarolin@gmail.com
  50. Janne Karu  — Tallinna Rahumäe Põhikool,   jannekaru1@gmail.com
  51. Karin Keert  — Viimsi Kool,   karin.keert@viimsi.edu.ee
  52. Viive Kiis  —  AULIIGE  2015, viive.kiis@gmail.com
  53. Krista Kiisler  — Tallinna 32. Keskkool,   krista.kiisler@32kk.edu.ee
  54. Aigi Kikkas  — TÜ Haridusteaduste instituut,   aigikikkas@gmail.com, aigi.kikkas@ut.ee
  55. Merike Kilk  — Tartu Hansa Kool,   merike1.kilk@gmail.com
  56. Gea Kiudorf  — Tartu Mart Reiniku kool,   gea.kiudorf@gmail.com
  57. Anri Kivil  — Tallinna Arte Gümnaasium,   anri.kivil@arte.edu.ee
  58. Lembi Kivil  — Kiili Gümnaasium,   bio.kem@mail.ee
  59. Sirje Kivil  — Kohtla-Järve Järve Gümnaasium,   skivil@ut.ee
  60. Irja Kivimägi  —Saverna põhikool,   irja.kivimagi@mail.ee
  61. Katrin Kivisikk  — Tallinna Polütehnikum,   Katrin.Kivisikk@tptlive.ee
  62. Maris Kivistik  — Keskkonnaamet,   Maris.Kivistik@keskkonnaamet.ee
  63. Mariell Kollin  — Paide Ühisgümnaasium,   mariell.kollin@paideyg.ee
  64. Liina Kollo  — Jõhvi Gümnaasium,   liina.kollo@johvi.edu.ee, kollo.liina@gmail.com
  65. Merike Kompus  — Jõgeva Põhikool,   merikeko@hot.ee
  66. Mall Koppel  — Kuusalu Keskkool,   mall.koppel@mail.ee
  67. Marika Kose  — FIE Marika Kose,   marika.kose@mail.ee
  68. Eda Koskor  — Türi Ühisgümnaasium,   eda.koskor@gmail.com
  69. Evelyn Kostabi  — Ülenurme Gümnaasium,   evelyn.kostabi@mail.ee
  70. Kristel Kotsar  — Tallinna Sikupilli Lasteaed,   kriss.kotsar@mail.ee
  71. Evelin Kristin  — Saue Gümnaasium,   evelinkristin@gmail.com
  72. Julia Kropatševa  — Kohtla-Järve Slaavi Põhikool,   kropatseva@gmail.com
  73. Ruth Kruusamäe  — Rakvere Eragümnaasium,   ruthkruusamae@gmail.com   Toetajaliige
  74. Heidi Kukk  — Parksepa Keskkool,   heidi.juul@gmail.com
  75. Tiia Kuresoo  — Elva Gümnaasium,   tiiaku@elvag.edu.ee
  76. Maarja Kuuspu  — Tartu Variku Kool,   maarja.kuuspu@gmail.com
  77. Rando Kuustik  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   rando.kuustik@mail.ee
  78. Marika Külm  — Tartu Tervishoiu Kõrgkool,   marika@aroomteraapia.ee
  79. Kati Kümnik  — Kiltsi Põhikool,   kymnikkati@gmail.com
  80. Kristi Laanesoo  — Tartu Erakool,   kristi.laanesoo@gmail.com
  81. Anne Laius  — Miina Härma Gümnaasium,   anne.laius@ut.ee
  82. Kersti Lankots  —   kersti.lankots@gmail.com
  83. Saima Laos  — AULIIGE  2011,   saima@aia.tartu.ee
  84. Urve Lehestik  — Põlva Kool,   urve.lehestik@gmail.com
  85. Ene Lehtmets  — Tallinna Tehnikagümnaasium,   ene.lehtmets@ttg.edu.ee
  86. Aive Leimann  — Tapa Gümnaasium,   aivivalk@hot.ee
  87. Elge Leiten  — Tartu Emajõe Kool,   elge.leiten@gmail.com
  88. Urmas Lekk  — Pärnu Kuninga Tänava Kool,   uduvere.urmas@gmail.com
  89. Egle Lellep  — J. V. Veski nim. Maarja Põhikool,   egle.lellep@gmail.com
  90. Eedi Lelov  — Sindi Gümnaasium,   buteo@hot.ee
  91. Illar Leuhin  — TÜ Kirilased, Tartu Linnavalitsus   illar@kirilane.ee
  92. Riina Lillemägi  — Rapla Vesiroosi Gümnaasium,   riina.lillemagi@gmail.com
  93. Luule Linamäe  — Valtu Põhikool & Rapla Ühisgümnaasium,   linamelu@gmail.com
  94. Ruth Ling  — AULIIGE  2007
  95. Nataliya Lobosok  — Jõhvi Vene Põhikool,   lnatalnata@gmail.com
  96. Marje Loide  — Lihula Gümnaasium,   marjeloide@gmail.com
  97. Kaisa Helena Luht  — Tallinna Inglise Kolledž,   kaisa@tik.edu.ee
  98. Leelo Lusik  — Are Kool,   leelo.lusik@gmail.com
  99. Tiiu Lõhmus  — Mustjala Lasteaed-Põhikool,   tiiule@hot.ee
  100. Ene Lätti  — Abja Gümnaasium,   ene.latti@mail.ee
  101. Anne-Ly Lään  — Tallinna 21. Kool,   annely@21k.ee
  102. Eelika Lüll  — Pärnu Ülejõe Põhikool,   eelikalyll@gmail.com
  103. Kersti Lüsi  — Kärdla Põhikool,   kersti@kardla.edu.ee
  104. Edith Maasik  — Kohila Gümnaasium,   edith.maasik@kohila.edu.ee
  105. Ott Maidre  — Tartu Tamme Gümnaasium,   ott.maidre@gmail.com
  106. Anastassia Makarova  — Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium,   anastassia.valerjevna@gmail.com
  107. Külli Maleva  — Karlova Põhikool,   kpraakli@hot.ee
  108. Tiiu Maran  — Väike-Maarja Õppekeskus,   tiiu.maran@mail.ee
  109. Mati Martin  —  AULIIGE  2015, Tartu Ülikool, mati.martin@ut.ee
  110. Meeli Mets  — Värska Gümnaasium,  meeli.mets@gmail.com
  111. Linda Metsaorg  — AULIIGE  2006
  112. Jaak-Albert Metsoja  — Tabivere Põhikool,   jaakalbert@gmail.com
  113. Andrus Metsma  — Rapla Täiskasvanute G & Edapere Põhikool,   ametsma@hot.ee
  114. Sirje Miglai  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   smiglai@koidulag.edu.ee
  115. Kristel Mäekask  — Lilleküla Gümnaasium,   kristel.maekask@hot.ee
  116. Ingrid Mäesalu  — Tallinna Lilleküla Gümnaasium,   ingrid.maesalu@lillekyla.edu.ee
  117. Lauri Mällo  — Tartu Jaan Poska Gümnaasium,   lauri.mallo@jpg.tartu.ee
  118. Riina Mändla  — Tartu Kutsehariduskeskus,   riina.mandla@khk.ee
  119. Maarika Männil  —   maarika.mannil@gmail.com
  120. Tiina Naissoo  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   tiina.naissoo@mail.ee
  121. Aire Narits  — Põltsamaa Ühisgümnaasium,   akakapsas@hot.ee
  122. Reet Needo  — Mooste Põhikool,   Reet.Needo@mail.ee
  123. Marliis Newsome  — Rakke kool,   marliisnewsome@gmail.com   Toetajaliige
  124. Anu Nurk  — Järva-Jaani Gümnaasium,   nunu.ark@mail.ee
  125. Rutt Nurk  — Vinni-Pajusti Gümnaasium,   ruttnurk60@gmail.com
  126. Hele Nööri  — Koonga Kool,   helenoori@gmail.com
  127. Sirle Oja  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   sirle.oja@gag.ee
  128. Marianne Olbrei  — TÜ Haridusteaduste instituut,   marianne.olbrei@mail.ee
  129. Aime Ong  — Tartu Herbert Masingu Kool,   aimeong@masing.tartu.ee
  130. Imbi Oolup  — Leisi Keskkool,   imbi@leisi.oesel.ee
  131. Aino Orgmets  — AULIIGE  2007
  132. Riina Otsus  — Tallinna 21. Kool,   riinaotsus@hotmail.com
  133. Evi Padu  — Tartu Ülikool, evi.padu@ut.ee,   AULIIGE  2014
  134. Eva Palk  — Pärnu-Jaagupi Põhikool,   eeva.palk@mail.ee
  135. Merike Palts  — Laagri Kool,   merike.palts@gmail.com
  136. Margus Pedaste  — TÜ SOHI,   margus.pedaste@ut.ee
  137. Martin Pent  — Haljala Gümnaasium,   pentmartin@gmail.com
  138. Krista Piir  — Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium,   krista.suti@gmail.com
  139. Evi Piirsalu  — Nõo Põhikool,   evipiirsalu@gmail.com
  140. Kadi Piirsalu  — Peetri Lastead-Põhikool,   kaditamm7@gmail.com
  141. Liivi Plint  — Tartu Raatuse Gümnaasium,   liivi@rtk.tartu.ee
  142. Veronika Pook (Uusna)  — Jõgevamaa Gümnaasium,   veronika@chaplin.ee
  143. Karin Poola  — Palade Põhikool,   karinpoola@hot.ee
  144. Eve Popp  — Pärnu Ühisgümnaasium,   evepopp@hot.ee
  145. Kadri Pulk  — Viljandi Jakobsoni Kool,   kadripulk@gmail.com
  146. Siret Pung  — Kadrina Keskkool,   siret.pung@gmail.com
  147. Maarja Põder  — Parksepa Keskkool,   poder.maarja@gmail.com
  148. Andres Raa  — AULIIGE  2018
  149. Ivi Rammul  — Viimsi Keskkool,   ivi.rammul@viimsi.edu.ee
  150. Aino Raudvassar  — aino.raudvassar@gmail.com, AULIIGE  2013
  151. Helina Reino  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   helina.reino@mail.ee
  152. Hendrik Relve  — AULIIGE  2017
  153. Külli Relve  — Audentese Erakool,   kylli.relve@audentes.ee
  154. Liis Rüütel  — Luunja Keskkool,   liisryytel@gmail.com
  155. Kadriann Saar  — Peetri Lasteaed Põhikool,   kadriann.saar@gmail.com
  156. Merje Saarniit  — Tsirguliina Keskkool,   merje7358@gmail.com
  157. Tiiu Saava  — AULIIGE  2012
  158. Aili Saluveer  — Karlova Selts,  ailile@gmail.com  Toetajaliige
  159. Kristi Saksniit — August Kitzbergi nimeline Gümnaasium, kristi086@gmail.com
  160. Eve Sarap  — Kuusalu Keskkool,   evesarap1@gmail.com
  161. Tago Sarapuu  — Tallinna Ülikool, Haridusinnovatsiooni keskus & TÜ LOTE,   tago.sarapuu@tlu.ee
  162. Meeli Savolainen  — Türi Põhikool,   meeli000@hot.ee
  163. Rauno Savolainen  — Tartu Mart Reiniku Kool,   savolainen001@gmail.com
  164. Eda Selgis  — Jüri Gümnaasium,   eda.selgis@gmail.com
  165. Ell Sellis  — Audentese Spordigümnaasium Otepääl,   selliseell@gmail.com
  166. Geil Siim  — Elva Gümnaasium,   geil@elvag.edu.ee
  167. Leelo Sillaots  — reservis,   leelos@hot.ee
  168. Ülle Sillasoo  — Tallinna Balletikool,   sillasoo.ulle@gmail.com
  169. Ly Siniväli  — Puka Keskkool,   ly.taur@gmail.com
  170. Tiina Sirelpuu  — Rakvere Reaalgümnaasium,   tiina.sirelpuu@rrg.ee
  171. Sirje Sisask  — Tartu Ülikooli muuseum,   sinisoo@hotmail.com
  172. Mall Schmidt  — Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium,  AULIIGE  2017   mall@jarve.edu.ee
  173. Anna Smertina  — Lasnamäe Gümnaasium,   smertina@gmail.com
  174. Imbi Soa  — Kuuste Kool,   ksoa@hot.ee
  175. Ülle Soom  — Aste Põhikool,   ylle@aste.edu.ee
  176. Tiina Sõber  — Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium,   tiina.sober@kjpg.tartu.ee
  177. Karmen Süld  — Viljandi Gümnaasium,   karmen.syld@outlook.com
  178. Kristiina Taits  — Nõva Kool,   kristiina.taits@gmail.com
  179. Rauno Talussaar  — Kallavere Keskkool,   jumping142@gmail.com
  180. Evelyn Tamm  — Ala Põhikool,   evelyn.tamm@mail.ee
  181. Tiia Tamm  — tiia.tamm.002@mail.ee
  182. Karl Tammiste  — Põlva kool, karl.tammiste@gmail.com
  183. Tiia Tasuja  — Saue Gümnaasium,   tiiatasuja@saue.edu.ee
  184. Sirje Tekko  — Tallinna Prantsuse Lütseum,   sirje.tekko@gmail.com
  185. Anneli Tell  — Tamsalu Gümnaasium,   anneli.tell@gmail.com
  186. Merike Teppan  — O. Lutsu Palamuse G,   merike_t@palamuse.edu.ee
  187. Urmas Tokko  — Tartu Tamme Gümnaasium,   urmas.tokko@tammegymnaasium.ee
  188. Evelin Toom  — Elva Gümnaasium,   evelint@elvag.edu.ee
  189. Marika Toom  — Kunda Ühisgümnaasium,   marikatoom@hot.ee
  190. Merle-Kairit Toom  — Rannu Kool,   merlekairit@gmail.com
  191. Ülli Toomemäe  — Kabala Lasteaed-Põhikool, Märjamaa Gümnaasium   yllitoom@gmail.com
  192. Eve Torv  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   eve.torv@gmail.com
  193. Svetlana Tund  — Haabersti Vene Gümnaasium,   svetlana.tund@mail.ee
  194. Ants Tuulmets  — AULIIGE  2016
  195. Asta Tuusti  — Keskkonnaministeerium,   asta.tuusti@envir.ee
  196. Triinu Tõrv  — Tallinna Euroopa Kool,   triinu.torv@est.edu.ee
  197. Marlen Tärgla  — Tartu KHK, Saduküla Põhikool,   marlen.targla@khk.ee
  198. Tiiu Uibo  — Tallinna 21. Kool,   tiiu@21k.ee
  199. Ulvi Urgard  — Saue Gümnaasium,   ulvi.urgard@mail.ee
  200. Mari Uudelt  — Tallinna Järveotsa Gümnaasium,   mari.uudelt@gmail.com
  201. Evi Uus  — AULIIGE  2009
  202. Inge Vahter  — Saaremaa Ühisgümnaasium,   inge@syg.edu.ee
  203. Eha Vahtras  — Vanalinna Hariduskolleegium,   evahtras@gmail.com
  204. Ivi Vainjärv  — Väike-Maarja Gümnaasium,   vainjarv@gmail.com
  205. Mall Vainola  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   mall@vainola.ee
  206. Ly Valdmaa  — Suure-Jaani Kool,   ly@s-jaani.ee
  207. Virge Valdmaa  — Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium,   virge@palamuse.edu.ee
  208. Ana Valdmann  — Tartu Kommertsgümnaasium,   anavaldmann@gmail.com
  209. Ülle Valgi  — Häädemeeste Keskkool,   ylle.valgi29@gmail.com
  210. Kerli Vallmann  — Kallavere Keskkool,   ​kerli.vallmann@gmail.com
  211. Liia Varend  — REKK,   lvarend@gmail.com
  212. Kersti Veskimets  — Tallinna Reaalkool,   KerstiVeskimets@hotmail.com
  213. Sirli Vijar  — Jõgevamaa Gümnaasium,   sirli.vijar@gmail.com
  214. Jelena Vill  — Tallinna Tööstushariduskeskus,   jelena.vill1960@gmail.com
  215. Mare Vlassov  — Pärnu Raeküla Kool,   mare.vlassov@gmail.com
  216. Veikko Vunk  — Puka Keskkool,   veikkovunk@hot.ee
  217. Silja Võsaste  — Jõgeva Põhikool,   siljavosaste@hot.ee


NB! Kui Teie e-posti aadress on muutunud, siis andke sellest koheselt teada veebihaldurile, vastasel korral ei jõua postiloendisse (ehk listi) saadetud kirjad teieni. Listi on võimalik kirjutada vaid selles registreeritud aadressilt, tegemist on nn kinnise listiga.

Viimased täpsustused: 02.12.2018

 


  Näita varasemaid liikmeid

teade


Menüüs navigeerimiseks
mine tagasi lehekülje ülaserva

legend



Sele:
Auliikmed
Toetajaliikmed

Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü