logo
 
EBÜ tegevliikmed


EBÜ tegevliikmed


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu tegevliikmed tähestikulises järjekorras.
Seisuga 15.01.18 on meil 171 tegevliiget, 6 pensionil aktiivset liiget, 1 toetajaliige ja 21 auliiget.

  NB! Liikmeks astumine

  1. Glaidi Aasrand  — Loksa Gümnaasium,   glaidi@hotmail.com
  2. Maris Agasild  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   maris.agasild@gmail.com
  3. Pilvi Ailt  — Võhma Kool,   pilvi@kool.vohma.ee
  4. Aili Alatsei  — Koeru Keskkool, Rakke Kool  aili.alatsei@mail.ee
  5. Tiiu Allikmaa  — Saku Gümnaasium,   tiiu.allikmaa@sakuvald.ee
  6. Aita Arjukese  —   AULIIGE  2014,   aita.arjukese@mail.ee
  7. Hille Arumäe  — Vändra Gümnaasium,   hille038@gmail.com
  8. Reet Eesmäe  — Väike-Maarja Valla Infoleht,   reet@vandra.ee
  9. Merike Einma  — Paide Gümnaasium,   merikee@gmail.com
  10. Arina Galkin  — Pärnu Rääma Põhikool,   arina@raama.ee
  11. Tiina Gaškov  — Jõhvi Põhikool,   tiina.gashkov@mail.ee
  12. Ursula Hakk  — Värska Gümnaasium,   ursulahakk@hot.ee
  13. Halja Haljasorg  — pensionil,   halja@solo.delfi.ee, AULIIGE  2013
  14. Lisel Helbrodt  — Valga Põhikool,   Lisel.Helbrodt@mail.ee
  15. Ain Heinaru  — TÜ geneetika prof., AULIIGE  2012
  16. Meri Heinsalu  — Viimsi Keskkool,   Meri.Heinsalu@viimsi.edu.ee
  17. Celia Hirmo  — Tartu Decartes'i Lütseum,   celia@ut.ee
  18. Mare Hirtentreu  — Rakvere Gümnaasium,   hirtentreu1@hot.ee
  19. Heli Illipe-Sootak  — Audentese Spordigümnaasium,   heli.sootak@gmail.com
  20. Ülle Irdt  — Tartu Täiskasvanute Gümnaasium,   ylle.irdt@gmail.com
  21. Jelena Jetskalo  — Tallinna Läänemere Gümnaasium,   jelena.jetskalo@gmail.com
  22. Talvi Jusilo  — Kodila Põhikool,   talvijusilo@gmail.com   Toetajaliige
  23. Aiki Jõgeva  — Kääpa Põhikool,   aiki@koopakool.edu.ee
  24. Anna-Liisa Jõgi  — Tallinna Ülikool,   annaliisa.jogi@gmail.com
  25. Eve Jõgi  — Ilmatsalu Põhikool,   evejogi@gmail.com
  26. Kaire Jõgi  — Tartu Kutsehariduskeskus,   kaire.jogi@khk.tartu.ee
  27. Urve Jõgi  — Kilingi-Nõmme Gümnaasium,   urvejg@gmail.com
  28. Meeli Jänes  — Kohila Gümnaasium,   meelijanes@gmail.com
  29. Helle Järvalt  — Lähte Ühisgümnaasium,   hellejarvalt@hotmail.com
  30. Mari Järve  — Tarvastu Gümnaasium,   marijarve@gmail.com
  31. Ester Järvekülg  — AULIIGE  2016,   ester.jarvekulg@vjk.vil.ee
  32. Eevi Järviste  — AULIIGE  2008
  33. Kaupo Järviste  — Tartu Tamme Kool   AULIIGE  2010,  kaupo@tamme.tartu.ee
  34. Fred Jüssi  — AULIIGE  2011
  35. Saima Kaarna  — Hugo Treffneri Gümnaasium,   saima@htg.tartu.ee
  36. Kristel Kadak  — Turba Gümnaasium,   kristelkadak@gmail.com
  37. Marge Kaiv  — Tõrva Gümnaasium,   margekaiv@hot.ee
  38. Külli Kalamees-Pani  — TÜ Loodusmuuseum,   kulli.kalamees-pani@ut.ee
  39. Marina Kamenskaja  — Ülenurme Gümnaasium,   marina.kamenskaja@yle.edu.ee
  40. Eve Kanger  — Kadrina Keskkool,   eve.kanger@mail.ee
  41. Inga Kangur  — Keila Kool,   inga.kangur@mail.ee
  42. Marika Karden-Raud  — Võru Gümnaasium,   marika.karden@gmail.com
  43. Maie Karakatš  — Põlva Gümnaasium,   maiekarakats@gmail.com
  44. Triinu Karolin  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   triinukarolin@gmail.com
  45. Karin Keert  — Viimsi Kool,   karin.keert@viimsi.edu.ee
  46. Viive Kiis  —  AULIIGE  2015, viive.kiis@gmail.com
  47. Krista Kiisler  — Tallinna 32. Keskkool,   krista.kiisler@32kk.edu.ee
  48. Aigi Kikkas  — TÜ Haridusteaduste instituut,   aigikikkas@gmail.com, aigi.kikkas@ut.ee
  49. Merike Kilk  — Tartu Hansa Kool,   merike1.kilk@gmail.com
  50. Gea Kiudorf  — Tartu Mart Reiniku kool,   gea.kiudorf@gmail.com
  51. Anri Kivil  — Tallinna Arte Gümnaasium,   anri.kivil@arte.edu.ee
  52. Lembi Kivil  — Kiili Gümnaasium,   bio.kem@mail.ee
  53. Sirje Kivil  — Kohtla-Järve Järve Gümnaasium,   skivil@ut.ee
  54. Irja Kivimägi  —Saverna põhikool,   irja.kivimagi@mail.ee
  55. Katrin Kivisikk  — Tallinna Polütehnikum,   Katrin.Kivisikk@tptlive.ee
  56. Maris Kivistik  — Keskkonnaamet,   Maris.Kivistik@keskkonnaamet.ee
  57. Mariell Kollin  — Paide Ühisgümnaasium,   mariell.kollin@paideyg.ee
  58. Liina Kollo  — Jõhvi Gümnaasium,   liina.kollo@johvi.edu.ee, kollo.liina@gmail.com
  59. Merike Kompus  — Jõgeva Põhikool,   merikeko@hot.ee
  60. Mall Koppel  — Kuusalu Keskkool,   mall.koppel@mail.ee
  61. Marika Kose  — FIE Marika Kose,   marika.kose@mail.ee
  62. Eda Koskor  — Türi Ühisgümnaasium,   eda.koskor@gmail.com
  63. Evelyn Kostabi  — Ülenurme Gümnaasium,   evelyn.kostabi@mail.ee
  64. Kristel Kotsar  — Tallinna Sikupilli Lasteaed,   kriss.kotsar@mail.ee
  65. Evelin Kristin  — Saue Gümnaasium,   evelinkristin@gmail.com
  66. Julia Kropatševa  — Kohtla-Järve Slaavi Põhikool,   kropatseva@gmail.com
  67. Heidi Kukk  — Parksepa Keskkool,   heidi.juul@gmail.com
  68. Tiia Kuresoo  — Elva Gümnaasium,   tiiaku@elvag.edu.ee
  69. Maarja Kuuspu  — Tartu Variku Kool,   maarja.kuuspu@gmail.com
  70. Rando Kuustik  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   rando.kuustik@mail.ee
  71. Marika Külm  — Tartu Tervishoiu Kõrgkool,   marika@aroomteraapia.ee
  72. Kristi Laanesoo  — Tartu Erakool,   kristi.laanesoo@gmail.com
  73. Anne Laius  — Miina Härma Gümnaasium,   anne.laius@ut.ee
  74. Kersti Lankots  —   kersti.lankots@gmail.com
  75. Saima Laos  — AULIIGE  2011,   saima@aia.tartu.ee
  76. Urve Lehestik  — Põlva Kool,   urve.lehestik@gmail.com
  77. Ene Lehtmets  — Tallinna Tehnikagümnaasium,   ene.lehtmets@ttg.edu.ee
  78. Aive Leimann  — Tapa Gümnaasium,   aivivalk@hot.ee
  79. Elge Leiten  — Tartu Emajõe Kool,   elge.leiten@gmail.com
  80. Urmas Lekk  — Pärnu Kuninga Tänava Kool,   uduvere.urmas@gmail.com
  81. Egle Lellep  — J. V. Veski nim. Maarja Põhikool,   egle.lellep@gmail.com
  82. Eedi Lelov  — Sindi Gümnaasium,   buteo@hot.ee
  83. Illar Leuhin  — TÜ Kirilased, Tartu Linnavalitsus   illar@kirilane.ee
  84. Riina Lillemägi  — Rapla Vesiroosi Gümnaasium,   riina.lillemagi@gmail.com
  85. Luule Linamäe  — Valtu Põhikool & Rapla Ühisgümnaasium,   linamelu@gmail.com
  86. Ruth Ling  — AULIIGE  2007
  87. Nataliya Lobosok  — Jõhvi Vene Põhikool,   lnatalnata@gmail.com
  88. Marje Loide  — Lihula Gümnaasium,   marjeloide@gmail.com
  89. Kaisa Helena Luht  — Tallinna Inglise Kolledž,   kaisa@tik.edu.ee
  90. Leelo Lusik  — Are Kool,   leelo.lusik@gmail.com
  91. Tiiu Lõhmus  — Mustjala Lasteaed-Põhikool,   tiiule@hot.ee
  92. Ene Lätti  — Abja Gümnaasium,   ene.latti@mail.ee
  93. Anne-Ly Lään  — Tallinna 21. Kool,   annely@21k.ee
  94. Eelika Lüll  — Pärnu Ülejõe Põhikool,   eelikalyll@gmail.com
  95. Kersti Lüsi  — Kärdla Põhikool,   kersti@kardla.edu.ee
  96. Edith Maasik  — Kohila Gümnaasium,   edith.maasik@kohila.edu.ee
  97. Ott Maidre  — Tartu Tamme Gümnaasium,   ott.maidre@gmail.com
  98. Anastassia Makarova  — Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium,   anastassia.valerjevna@gmail.com
  99. Külli Maleva  — Karlova Põhikool,   kpraakli@hot.ee
  100. Tiiu Maran  — Väike-Maarja Õppekeskus,   tiiu.maran@mail.ee
  101. Mati Martin  —  AULIIGE  2015, Tartu Ülikool, mati.martin@ut.ee
  102. Meeli Mets  — Värska Gümnaasium,  meeli.mets@gmail.com
  103. Linda Metsaorg  — AULIIGE  2006
  104. Andrus Metsma  — Rapla TG & Edapere Pk,   ametsma@hot.ee
  105. Sirje Miglai  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   smiglai@koidulag.edu.ee
  106. Kristel Mäekask  — Lilleküla Gümnaasium,   kristel.maekask@hot.ee
  107. Ingrid Mäesalu  — Tallinna Lilleküla Gümnaasium,   ingrid.maesalu@lillekyla.edu.ee
  108. Lauri Mällo  — Tartu Jaan Poska Gümnaasium,   lauri.mallo@jpg.tartu.ee
  109. Riina Mändla  — Tartu Kutsehariduskeskus,   riina.mandla@khk.ee
  110. Maarika Männil  —   maarika.mannil@gmail.com
  111. Tiina Naissoo  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   tiina.naissoo@mail.ee
  112. Aire Narits  — Põltsamaa Ühisgümnaasium,   akakapsas@hot.ee
  113. Reet Needo  — Mooste Põhikool,   Reet.Needo@mail.ee
  114. Anu Nurk  — Järva-Jaani Gümnaasium,   nunu.ark@mail.ee
  115. Rutt Nurk  — Vinni-Pajusti Gümnaasium,   ruttnurk60@gmail.com
  116. Hele Nööri  — Koonga Kool,   helenoori@gmail.com
  117. Sirle Oja  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   sirle.oja@gag.ee
  118. Marianne Olbrei  — TÜ Haridusteaduste instituut,   marianne.olbrei@mail.ee
  119. Aime Ong  — Tartu Herbert Masingu Kool,   aimeong@masing.tartu.ee
  120. Imbi Oolup  — Leisi Keskkool,   imbi@leisi.oesel.ee
  121. Aino Orgmets  — AULIIGE  2007
  122. Riina Otsus  — Tallinna 21. Kool,   riinaotsus@hotmail.com
  123. Evi Padu  — Tartu Ülikool —  AULIIGE  2014,  evi.padu@ut.ee
  124. Eva Palk  — Pärnu-Jaagupi Põhikool,   eeva.palk@mail.ee
  125. Merike Palts  — Laagri Kool,   merike.palts@gmail.com
  126. Margus Pedaste  — TÜ SOHI,   margus.pedaste@ut.ee
  127. Martin Pent  — Haljala Gümnaasium,   pentmartin@gmail.com
  128. Krista Piir  — Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium,   krista.suti@gmail.com
  129. Evi Piirsalu  — Nõo Põhikool,   evipiirsalu@gmail.com
  130. Kadi Piirsalu  — Peetri Lastead-Põhikool,   kaditamm7@gmail.com
  131. Liivi Plint  — Tartu Raatuse Gümnaasium,   liivi@rtk.tartu.ee
  132. Veronika Pook (Uusna)  — Jõgevamaa Gümnaasium,   veronika@chaplin.ee
  133. Karin Poola  — Palade Põhikool,   karinpoola@hot.ee
  134. Eve Popp  — Pärnu Ühisgümnaasium,   evepopp@hot.ee
  135. Siret Pung  — Kadrina Keskkool,   siret.pung@gmail.com
  136. Maarja Põder  — Parksepa Keskkool,   poder.maarja@gmail.com
  137. Andres Raa  — Tallinna Reaalkool,   andres.raa@real.edu.ee
  138. Ivi Rammul  — Viimsi Keskkool,   ivi.rammul@viimsi.edu.ee
  139. Aino Raudvassar  — aino.raudvassar@gmail.com, AULIIGE  2013
  140. Helina Reino  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   helina.reino@mail.ee
  141. Hendrik Relve  — AULIIGE  2017
  142. Külli Relve  — Audentese Erakool,   kylli.relve@audentes.ee
  143. Liis Rüütel  — Luunja Keskkool,   liisryytel@gmail.com
  144. Kadriann Saar  — Peetri Lasteaed Põhikool,   kadriann.saar@gmail.com
  145. Merje Saarniit  — Tsirguliina Keskkool,   merje7358@gmail.com
  146. Tiiu Saava  — AULIIGE  2012
  147. Eve Sarap  — Kuusalu Keskkool,   evesarap1@gmail.com
  148. Tago Sarapuu  — Tallinna Ülikool, Haridusinnovatsiooni keskus & TÜ LOTE,   tago.sarapuu@tlu.ee
  149. Meeli Savolainen  — Türi Põhikool,   meeli000@hot.ee
  150. Rauno Savolainen  — Tartu Mart Reiniku Kool,   savolainen001@gmail.com
  151. Eda Selgis  — Jüri Gümnaasium,   eda.selgis@gmail.com
  152. Ell Sellis  — Audentese Spordigümnaasium Otepääl,   selliseell@gmail.com
  153. Leelo Sillaots  — reservis,   leelos@hot.ee
  154. Ülle Sillasoo  — Tallinna Balletikool,   sillasoo.ulle@gmail.com
  155. Ly Siniväli  — Puka Keskkool,   ly.taur@gmail.com
  156. Tiina Sirelpuu  — Rakvere Reaalgümnaasium,   tiina.sirelpuu@rrg.ee
  157. Sirje Sisask  — Tartu Ülikooli muuseum,   sinisoo@hotmail.com
  158. Mall Schmidt  — Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium,  AULIIGE  2017   mall@jarve.edu.ee
  159. Imbi Soa  — Kuuste Kool,   ksoa@hot.ee
  160. Ülle Soom  — Aste Põhikool,   ylle@aste.edu.ee
  161. Tiina Sõber  — Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium,   tiina.sober@kjpg.tartu.ee
  162. Kristiina Taits  — Nõva Kool,   kristiina.taits@gmail.com
  163. Evelyn Tamm  — Ala Põhikool,   evelyn.tamm@mail.ee
  164. Tiia Tamm  — tiia.tamm.002@mail.ee
  165. Karl Tammiste  — Põlva kool, karl.tammiste@gmail.com
  166. Tiia Tasuja  — Saue Gümnaasium,   tiiatasuja@saue.edu.ee
  167. Sirje Tekko  — Tallinna Prantsuse Lütseum,   sirje.tekko@gmail.com
  168. Anneli Tell  — Tamsalu Gümnaasium,   anneli.tell@gmail.com
  169. Merike Teppan  — O. Lutsu Palamuse G,   merike_t@palamuse.edu.ee
  170. Urmas Tokko  — Tartu Tamme Gümnaasium,   urmas.tokko@tammegymnaasium.ee
  171. Marika Toom  — Kunda Ühisgümnaasium,   marikatoom@hot.ee
  172. Merle-Kairit Toom  — Rannu Kool,   merlekairit@gmail.com
  173. Ülli Toomemäe  — Kabala Lasteaed-Põhikool, Märjamaa Gümnaasium   yllitoom@gmail.com
  174. Eve Torv  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   eve.torv@gmail.com
  175. Svetlana Tund  — Räpina Aianduskool,   svetlana.tund@mail.ee
  176. Ants Tuulmets  — AULIIGE  2016
  177. Asta Tuusti  — Keskkonnaministeerium,   asta.tuusti@envir.ee
  178. Triinu Tõrv  — Tallinna Euroopa Kool,   triinu.torv@est.edu.ee
  179. Marlen Tärgla  — Tartu KHK, Saduküla Põhikool,   marlen.targla@khk.ee
  180. Tiiu Uibo  — Tallinna 21. Kool,   tiiu@21k.ee
  181. Ulvi Urgard  — Saue Gümnaasium,   ulvi.urgard@mail.ee
  182. Mari Uudelt  — Tallinna Järveotsa Gümnaasium,   mari.uudelt@gmail.com
  183. Evi Uus  — AULIIGE  2009
  184. Inge Vahter  — Saaremaa Ühisgümnaasium,   inge@syg.edu.ee
  185. Eha Vahtras  — Vanalinna Hariduskolleegium,   evahtras@gmail.com
  186. Mall Vainola  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   mall@vainola.ee
  187. Ly Valdmaa  — Suure-Jaani Kool,   ly@s-jaani.ee
  188. Virge Valdmaa  — Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium,   virge@palamuse.edu.ee
  189. Ana Valdmann  — Tartu Kommertsgümnaasium,   anavaldmann@gmail.com
  190. Ülle Valgi  — Häädemeeste Keskkool,   ylle.valgi29@gmail.com
  191. Kerli Vallmann  — Kallavere Keskkool,   ​kerli.vallmann@gmail.com
  192. Liia Varend  — REKK,   lvarend@gmail.com
  193. Kersti Veskimets  — Tallinna Reaalkool,   KerstiVeskimets@hotmail.com
  194. Mart Viikmaa  — AULIIGE  2009
  195. Sirli Vijar  — Jõgevamaa Gümnaasium,   sirli.vijar@gmail.com
  196. Jelena Vill  — Tallinna Tööstushariduskeskus,   jelena.vill1960@gmail.com
  197. Mare Vlassov  — Pärnu Raeküla Kool,   mare.vlassov@gmail.com
  198. Veikko Vunk  — Puka Keskkool,   veikkovunk@hot.ee
  199. Silja Võsaste  — Jõgeva Põhikool,   siljavosaste@hot.ee


NB! Kui Teie e-posti aadress on muutunud, siis andke sellest koheselt teada veebihaldurile, vastasel korral ei jõua postiloendisse ehk listi saadetud kirjad teieni. Listi on võimalik kirjutada vaid selles registreeritud aadressilt, tegemist on nn kinnise listiga.

Viimased täpsustused: 15.01.2018

 


Liikmemaksude seis
 

Varem meie liikmeks olnud

Nimistu on viimati uuendatud 17.12.2017 15:58

  •   Aren, Lea  (2006–2011)
  •   Edovald, Triin  (toetajaliige 2012–2014)
  •   Falk, Andres  (2006–2008)
  •   Haggi, Heidi  (2007–2009)
  •   Kalda, Age  (2005–2015)
  •   Kallak, Henni-Heidi  — AULIIGE  2006   2013
  •   Kangur, Pille  (2004–2009)
  •   Kasekamp, Eve  (2009)
  •   Keerd, Sanne  (2005–2015)
  •   Kivi, Elve  (2009–2016)
  •   Kook, Ene  (2004–2016)
  •   Kokk, Tiina  (2008)
  •   Kruus, Ulvi  (2014–2016)
  •   Kukk, Erich  — AULIIGE  2013   2017
  •   Kuum, Gladys-Friederike  (2004–2006)
  •   Lainjärv, Merle  (2008–2012)
  •   Looga, Arnold  (2004–2007)
  •   Luig, Jaan  (2005–2007)
  •   Meister, Camilla  (2004–2007)
  •   Mäe, Karolin  (2014–2015)
  •   Mäeots, Mario  (2007–2014)
  •   Parker, Kaja  (2011–2017)   2017
  •   Palumets, Anne  (2004–2006)
  •   Parmasto, Erast  — AULIIGE  2010   2012
  •   Parts, Anu  (2004–2017)
  •   Pendra, Anu  (2004–2014)   2014
  •   Pärnamets, Tanel  (2006–2007)
  •   Pärt, Kristi  (2005–2007)
  •   Rajaleid, Tiina  (2009)
  •   Rätsepp, Kadi  (2006–2007)
  •   Sõrmus, Pille  (2004–2005)
  •   Särel, Inna  (2006–2010)
  •   Zhurina, Veronika  (2009)
  •   Tammik, Anu  (2009–2014)   2014
  •   Teppo, Anu  (2008)
  •   Teppo, Moonika  (2006–2008)
  •   Toom, Maie  —  AULIIGE  2008   2016
  •   Hans-Voldemar Trass  — AULIIGE  2006 2017
  •   Tuvi, Helgi  (2007–2009)
  •   Tõrv, Triinu  (2006–2007)
  •   Vainola, Mall  (2005–2008)
  •   Villako, Heli-Anneli  (2005–2009)
  •   Vinne, Epp  (2010–2017)

 

 

teade


Menüüs navigeerimiseks
mine tagasi lehekülje ülaserva

Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü