logo
 
EBÜ tegevliikmed


EBÜ tegevliikmed


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu tegevliikmed tähestikulises järjekorras.
Seisuga 10.08.17 on meil 167 tegevliiget, 5 pensionil aktiivset liiget, 1 toetajaliige ja 22 auliiget.

  NB! Liikmeks astumine

  1. Glaidi Aasrand  — Loksa Gümnaasium,   glaidi@hotmail.com
  2. Maris Agasild  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   maris.agasild@gmail.com
  3. Pilvi Ailt  — Võhma Kool,   pilvi@kool.vohma.ee
  4. Aili Alatsei  — Koeru Keskkool, Rakke Kool  aili.alatsei@mail.ee
  5. Tiiu Allikmaa  — Saku Gümnaasium,   tiiu.allikmaa@sakuvald.ee
  6. Aita Arjukese  —   AULIIGE  2014,   aita.arjukese@mail.ee
  7. Hille Arumäe  — Vändra Gümnaasium,   hille038@gmail.com
  8. Reet Eesmäe  — Väike-Maarja Valla Infoleht,   reet@vandra.ee
  9. Merike Einma  — Paide Gümnaasium,   merikee@gmail.com
  10. Arina Galkin  — Pärnu Rääma Põhikool,   arina@raama.ee
  11. Tiina Gaškov  — Jõhvi Põhikool,   tiina.gashkov@mail.ee
  12. Ursula Hakk  — Värska Gümnaasium,   ursulahakk@hot.ee
  13. Halja Haljasorg  — pensionil,   halja@solo.delfi.ee, AULIIGE  2013
  14. Lisel Helbrodt  — Valga Põhikool,   Lisel.Helbrodt@mail.ee
  15. Ain Heinaru  — TÜ geneetika prof., AULIIGE  2012
  16. Meri Heinsalu  — Viimsi Keskkool,   Meri.Heinsalu@viimsi.edu.ee
  17. Celia Hirmo  — Tartu Decartes'i Lütseum,   celia@ut.ee
  18. Mare Hirtentreu  — Rakvere Gümnaasium,   hirtentreu1@hot.ee
  19. Age Hälvin  — Vormsi kool,   age.kalda@mail.ee
  20. Heli Illipe-Sootak  — Audentese Spordigümnaasium,   heli.sootak@gmail.com
  21. Ülle Irdt  — Tartu Täiskasvanute Gümnaasium,   ylle.irdt@gmail.com
  22. Jelena Jetskalo  — Tallinna Läänemere Gümnaasium,   jelena.jetskalo@gmail.com
  23. Talvi Jusilo  — Kodila Põhikool,   talvijusilo@gmail.com   Toetajaliige
  24. Aiki Jõgeva  — Kääpa Põhikool,   aiki@koopakool.edu.ee
  25. Anna-Liisa Jõgi  — Tallinna Ülikool,   annaliisa.jogi@gmail.com
  26. Eve Jõgi  — Ilmatsalu Põhikool,   evejogi@gmail.com
  27. Kaire Jõgi  — Tartu Kutsehariduskeskus,   kaire.jogi@khk.tartu.ee
  28. Urve Jõgi  — Kilingi-Nõmme Gümnaasium,   urvejg@gmail.com
  29. Meeli Jänes  — Kohila Gümnaasium,   meelijanes@gmail.com
  30. Helle Järvalt  — Lähte Ühisgümnaasium,   hellejarvalt@hotmail.com
  31. Mari Järve  — Tarvastu Gümnaasium,   marijarve@gmail.com
  32. Ester Järvekülg  — AULIIGE  2016,   ester.jarvekulg@vjk.vil.ee
  33. Eevi Järviste  — AULIIGE  2008
  34. Kaupo Järviste  — Tartu Tamme Kool   AULIIGE  2010,  kaupo@tamme.tartu.ee
  35. Fred Jüssi  — AULIIGE  2011
  36. Saima Kaarna  — Hugo Treffneri Gümnaasium,   saima@htg.tartu.ee
  37. Kristel Kadak  — Turba Gümnaasium,   kristelkadak@gmail.com
  38. Marge Kaiv  — Tõrva Gümnaasium,   margekaiv@hot.ee
  39. Külli Kalamees-Pani  — TÜ Loodusmuuseum,   kulli.kalamees-pani@ut.ee
  40. Marina Kamenskaja  — Ülenurme Gümnaasium,   marina.kamenskaja@yle.edu.ee
  41. Eve Kanger  — Kadrina Keskkool,   eve.kanger@mail.ee
  42. Inga Kangur  — Keila Kool,   inga.kangur@mail.ee
  43. Marika Karden-Raud  — Võru Gümnaasium,   marika.karden@gmail.com
  44. Maie Karakatš  — Põlva Gümnaasium,   maiekarakats@gmail.com
  45. Triinu Karolin  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   triinukarolin@gmail.com
  46. Karin Keert  — Viimsi Kool,   karin.keert@viimsi.edu.ee
  47. Viive Kiis  —  AULIIGE  2015, viive.kiis@gmail.com
  48. Krista Kiisler  — Tallinna 32. Keskkool,   krista.kiisler@32kk.edu.ee
  49. Aigi Kikkas  — TÜ Haridusteaduste instituut,   aigikikkas@gmail.com, aigi.kikkas@ut.ee
  50. Merike Kilk  — Tartu Hansa Kool,   merike1.kilk@gmail.com
  51. Gea Kiudorf  — Tartu Mart Reiniku kool,   gea.kiudorf@gmail.com
  52. Anri Kivil  — Tallinna Arte Gümnaasium,   anri.kivil@arte.edu.ee
  53. Lembi Kivil  — Kiili Gümnaasium,   bio.kem@mail.ee
  54. Sirje Kivil  — Kohtla-Järve Järve Gümnaasium,   skivil@ut.ee
  55. Irja Kivimägi  — Eesti Maaülikool,   irja.kivimagi@emu.ee
  56. Katrin Kivisikk  — Tallinna Polütehnikum,   Katrin.Kivisikk@tptlive.ee
  57. Maris Kivistik  — Keskkonnaamet,   Maris.Kivistik@keskkonnaamet.ee
  58. Mariell Kollin  — Paide Ühisgümnaasium,   mariell.kollin@paideyg.ee
  59. Liina Kollo  — Jõhvi Gümnaasium,   liina.kollo@johvi.edu.ee
  60. Merike Kompus  — Jõgeva Põhikool,   merikeko@hot.ee
  61. Mall Koppel  — Kuusalu Keskkool,   mall.koppel@mail.ee
  62. Marika Kose  — FIE Marika Kose,   marika.kose@mail.ee
  63. Evelyn Kostabi  — Ülenurme Gümnaasium,   evelyn.kostabi@mail.ee
  64. Kristel Kotsar  — Tallinna Sikupilli Lasteaed,   kriss.kotsar@mail.ee
  65. Evelin Kristin  — Saue Gümnaasium,   evelinkristin@gmail.com
  66. Julia Kropatševa  — Kohtla-Järve Slaavi Põhikool,   kropatseva@gmail.com
  67. Erich Kukk  — emeriitdotsent, AULIIGE  2013
  68. Heidi Kukk  — Parksepa Keskkool,   heidi.juul@gmail.com
  69. Tiia Kuresoo  — Elva Gümnaasium,   tiiaku@elvag.edu.ee
  70. Maarja Kuuspu  — Tartu Variku Kool,   maarja.kuuspu@gmail.com
  71. Rando Kuustik  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   rando.kuustik@mail.ee
  72. Merle Lainjarv  — Merle Lainjärve Terviseteenused FIE,   mrlmtt9@gmail.com
  73. Anne Laius  — Miina Härma Gümnaasium,   anne.laius@ut.ee
  74. Kersti Lankots  —   kersti.lankots@gmail.com
  75. Saima Laos  — AULIIGE  2011,   saima@aia.tartu.ee
  76. Urve Lehestik  — Põlva Kool,   urve.lehestik@gmail.com
  77. Ene Lehtmets  — Tallinna Tehnikagümnaasium,   ene.lehtmets@ttg.edu.ee
  78. Aive Leimann  — Tapa Gümnaasium,   aivivalk@hot.ee
  79. Elge Leiten  — Tartu Emajõe Kool,   elge.leiten@gmail.com
  80. Urmas Lekk  — Pärnu Kuninga Tänava Kool,   uduvere.urmas@gmail.com
  81. Eedi Lelov  — Sindi Gümnaasium,   buteo@hot.ee
  82. Illar Leuhin  — TÜ Kirilased, Tartu Linnavalitsus   illar@kirilane.ee
  83. Riina Lillemägi  — Rapla Vesiroosi Gümnaasium,   riina.lillemagi@gmail.com
  84. Luule Linamäe  — Valtu Põhikool & Rapla Ühisgümnaasium,   linamelu@gmail.com
  85. Ruth Ling  — AULIIGE  2007
  86. Nataliya Lobosok  — Jõhvi Vene Põhikool,   lnatalnata@gmail.com
  87. Marje Loide  — Lihula Gümnaasium,   marjeloide@gmail.com
  88. Kaisa Helena Luht  — Tallinna Inglise Kolledž,   kaisa@tik.edu.ee
  89. Leelo Lusik  — Are Kool,   leelo.lusik@gmail.com
  90. Tiiu Lõhmus  — Mustjala Lasteaed-Põhikool,   tiiule@hot.ee
  91. Ene Lätti  — Abja Gümnaasium,   ene.latti@mail.ee
  92. Anne-Ly Lään  — Tallinna 21. Kool,   annely@21k.ee
  93. Kersti Lüsi  — Kärdla Põhikool,   kersti@kardla.edu.ee
  94. Edith Maasik  — Kohila Gümnaasium,   edith.maasik@kohila.edu.ee
  95. Ott Maidre  — Tartu Tamme Gümnaasium,   ott.maidre@gmail.com
  96. Anastassia Makarova  — Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium,   anastassia.valerjevna@gmail.com
  97. Külli Maleva  — Karlova Põhikool,   kpraakli@hot.ee
  98. Tiiu Maran  — Väike-Maarja Õppekeskus,   tiiu.maran@mail.ee
  99. Mati Martin  —  AULIIGE  2015, Tartu Ülikool, mati.martin@ut.ee
  100. Linda Metsaorg  — AULIIGE  2006
  101. Andrus Metsma  — Rapla TG & Edapere Pk,   ametsma@hot.ee
  102. Sirje Miglai  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   smiglai@koidulag.edu.ee
  103. Kristel Mäekask  — Lilleküla Gümnaasium,   kristel.maekask@hot.ee
  104. Ingrid Mäesalu  — Tallinna Lilleküla Gümnaasium,   ingrid.maesalu@lillekyla.edu.ee
  105. Lauri Mällo  — Tartu Jaan Poska Gümnaasium,   lauri.mallo@jpg.tartu.ee
  106. Riina Mändla  — Tartu Kutsehariduskeskus,   riina.mandla@khk.ee
  107. Maarika Männil  —   maarika.mannil@gmail.com
  108. Tiina Naissoo  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   tiina.naissoo@mail.ee
  109. Aire Narits  — Põltsamaa Ühisgümnaasium,   akakapsas@hot.ee
  110. Reet Needo  — Mooste Põhikool,   Reet.Needo@mail.ee
  111. Anu Nurk  — Järva-Jaani Gümnaasium,   nunu.ark@mail.ee
  112. Rutt Nurk  — Vinni-Pajusti Gümnaasium,   ruttnurk60@gmail.com
  113. Hele Nööri  — Koonga Kool,   helenoori@gmail.com
  114. Sirle Oja  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   sirle.oja@gag.ee
  115. Marianne Olbrei  — TÜ Haridusteaduste instituut,   marianne.olbrei@mail.ee
  116. Aime Ong  — Tartu Herbert Masingu Kool,   aimeong@masing.tartu.ee
  117. Imbi Oolup  — Leisi Keskkool,   imbi@leisi.oesel.ee
  118. Aino Orgmets  — AULIIGE  2007
  119. Riina Otsus  — Tallinna 21. Kool,   riinaotsus@hotmail.com
  120. Evi Padu  — Tartu Ülikool —  AULIIGE  2014,  evi.padu@ut.ee
  121. Eva Palk  — Pärnu-Jaagupi Põhikool,   eeva.palk@mail.ee
  122. Merike Palts  — Laagri Kool,   merike.palts@gmail.com
  123. Anu Parts  — Tallinna Inglise Kolledž,   anu.parts@gmail.com
  124. Margus Pedaste  — TÜ SOHI,   margus.pedaste@ut.ee
  125. Martin Pent  — Haljala Gümnaasium,   pentmartin@gmail.com
  126. Krista Piir  — Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium,   krista.suti@gmail.com
  127. Evi Piirsalu  — Nõo Põhikool,   evipiirsalu@gmail.com
  128. Kadi Piirsalu  — Peetri Lastead-Põhikool,   kaditamm7@gmail.com
  129. Liivi Plint  — Tartu Raatuse Gümnaasium,   liivi@rtk.tartu.ee
  130. Veronika Pook (Uusna)  — Jõgevamaa Gümnaasium,   veronika@chaplin.ee
  131. Karin Poola  — Palade Põhikool,   karinpoola@hot.ee
  132. Eve Popp  — Pärnu Ühisgümnaasium,   evepopp@hot.ee
  133. Siret Pung  — Kadrina Keskkool,   siret.pung@gmail.com
  134. Maarja Põder  — Parksepa Keskkool,   poder.maarja@gmail.com
  135. Andres Raa  — Tallinna Reaalkool,   andres.raa@real.edu.ee
  136. Ivi Rammul  — Viimsi Keskkool,   ivi.rammul@viimsi.edu.ee
  137. Aino Raudvassar  — aino.raudvassar@gmail.com, AULIIGE  2013
  138. Helina Reino  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   helina.reino@mail.ee
  139. Hendrik Relve  — AULIIGE  2017
  140. Külli Relve  — Audentese Erakool,   kylli.relve@audentes.ee
  141. Kadriann Saar  — Peetri Lasteaed Põhikool,   kadriann.saar@gmail.com
  142. Merje Saarniit  — Tsirguliina Keskkool,   merje7358@gmail.com
  143. Tiiu Saava  — AULIIGE  2012
  144. Eve Sarap  — Kuusalu Keskkool,   evesarap1@gmail.com
  145. Tago Sarapuu  — Tallinna Ülikool, Haridusinnovatsiooni keskus & TÜ LOTE,   tago.sarapuu@tlu.ee
  146. Meeli Savolainen  — Türi Põhikool,   meeli000@hot.ee
  147. Rauno Savolainen  — Tartu Mart Reiniku Kool,   savolainen001@gmail.com
  148. Eda Selgis  — Jüri Gümnaasium,   eda.selgis@gmail.com
  149. Ell Sellis  — Audentese Spordigümnaasium Otepääl,   selliseell@gmail.com
  150. Leelo Sillaots  — reservis,   leelos@hot.ee
  151. Ülle Sillasoo  — Tallinna Balletikool,   sillasoo.ulle@gmail.com
  152. Ly Siniväli  — Puka Keskkool,   ly.taur@gmail.com
  153. Tiina Sirelpuu  — Rakvere Reaalgümnaasium,   tiina.sirelpuu@rrg.ee
  154. Sirje Sisask  — Tartu Ülikooli muuseum,   sinisoo@hotmail.com
  155. Mall Schmidt  — Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium,  AULIIGE  2017   mall@jarve.edu.ee
  156. Imbi Soa  — Kuuste Kool,   ksoa@hot.ee
  157. Ülle Soom  — Aste Põhikool,   ylle@aste.edu.ee
  158. Tiina Sõber  — Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium,   tiina.sober@kjpg.tartu.ee
  159. Evelyn Tamm  — Ala Põhikool,   evelyn.tamm@mail.ee
  160. Tiia Tamm  — tiia.tamm.002@mail.ee
  161. Karl Tammiste  — Põlva kool, karl.tammiste@gmail.com
  162. Tiia Tasuja  — Saue Gümnaasium,   tiiatasuja@saue.edu.ee
  163. Sirje Tekko  — Tallinna Prantsuse Lütseum,   sirje.tekko@gmail.com
  164. Anneli Tell  — Tamsalu Gümnaasium,   anneli.tell@gmail.com
  165. Merike Teppan  — O. Lutsu Palamuse G,   merike_t@palamuse.edu.ee
  166. Urmas Tokko  — Tartu Tamme Gümnaasium,   urmas.tokko@tammegymnaasium.ee
  167. Marika Toom  — Kunda Ühisgümnaasium,   marikatoom@hot.ee
  168. Merle-Kairit Toom  — Rannu Kool,   merlekairit@gmail.com
  169. Ülli Toomemäe  — Kabala Lasteaed-Põhikool, Märjamaa Gümnaasium   yllitoom@gmail.com
  170. Eve Torv  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   eve.torv@gmail.com
  171. Svetlana Tund  — Räpina Aianduskool,   svetlana.tund@mail.ee
  172. Ants Tuulmets  — AULIIGE  2016
  173. Asta Tuusti  — Keskkonnaministeerium,   asta.tuusti@envir.ee
  174. Triinu Tõrv  — Tallinna Euroopa Kool,   triinu.torv@est.edu.ee
  175. Marlen Tärgla  — Tartu KHK, Saduküla Põhikool,   marlen.targla@khk.ee
  176. Tiiu Uibo  — Tallinna 21. Kool,   tiiu@21k.ee
  177. Ulvi Urgard  — Saue Gümnaasium,   ulvi.urgard@mail.ee
  178. Mari Uudelt  — Tallinna Järveotsa Gümnaasium,   mari.uudelt@gmail.com
  179. Evi Uus  — AULIIGE  2009
  180. Inge Vahter  — Saaremaa Ühisgümnaasium,   inge@syg.edu.ee
  181. Eha Vahtras  — Vanalinna Hariduskolleegium,   evahtras@gmail.com
  182. Mall Vainola  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   mall@vainola.ee
  183. Ly Valdmaa  — Suure-Jaani Kool,   ly@s-jaani.ee
  184. Virge Valdmaa  — Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium,   virge@palamuse.edu.ee
  185. Ana Valdmann  — Tartu Kommertsgümnaasium,   anavaldmann@gmail.com
  186. Ülle Valgi  — Häädemeeste Keskkool,   ylle.valgi29@gmail.com
  187. Kerli Vallmann  — Kallavere Keskkool,   ​kerli.vallmann@gmail.com
  188. Liia Varend  — REKK,   lvarend@gmail.com
  189. Kersti Veskimets  — Tallinna Reaalkool,   KerstiVeskimets@hotmail.com
  190. Mart Viikmaa  — AULIIGE  2009
  191. Sirli Vijar  — Jõgevamaa Gümnaasium,   sirli.vijar@gmail.com
  192. Jelena Vill  — Tallinna Tööstushariduskeskus,   jelena.vill1960@gmail.com
  193. Mare Vlassov  — Pärnu Raeküla Kool,   mare.vlassov@gmail.com
  194. Veikko Vunk  — Luunja Keskkool,   veikkovunk@hot.ee
  195. Silja Võsaste  — Jõgeva Põhikool,   siljavosaste@hot.ee


NB! Kui Teie e-posti aadress on muutunud, siis andke sellest koheselt teada veebihaldurile, vastasel korral ei jõua postiloendisse ehk listi saadetud kirjad teieni. Listi on võimalik kirjutada vaid selles registreeritud aadressilt, tegemist on nn kinnise listiga.

Viimased täpsustused: 10.08.2017

 


Liikmemaksude seis
 

Varem meie liikmeks olnud

Nimistu on viimati uuendatud 19.07.2017 5:19

  •   Aren, Lea  (2006–2011)
  •   Edovald, Triin  (toetajaliige 2012–2014)
  •   Falk, Andres  (2006–2008)
  •   Haggi, Heidi  (2007–2009)
  •   Kallak, Henni-Heidi  — AULIIGE  2006   2013
  •   Kangur, Pille  (2004–2009)
  •   Kasekamp, Eve  (2009)
  •   Keerd, Sanne  (2005–2015)
  •   Kivi, Elve  (2009–2016)
  •   Kook, Ene  (2004–2016)
  •   Kokk, Tiina  (2008)
  •   Kruus, Ulvi  (2014–2016)
  •   Kuum, Gladys-Friederike  (2004–2006)
  •   Looga, Arnold  (2004–2007)
  •   Luig, Jaan  (2005–2007)
  •   Meister, Camilla  (2004–2007)
  •   Mäe, Karolin  (2014–2015)
  •   Mäeots, Mario  (2007–2014)
  •   Parker, Kaja  (2011–2017)   2017
  •   Palumets, Anne  (2004–2006)
  •   Parmasto, Erast  — AULIIGE  2010   2012
  •   Pendra, Anu  (2004–2014)   2014
  •   Pärnamets, Tanel  (2006–2007)
  •   Pärt, Kristi  (2005–2007)
  •   Rajaleid, Tiina  (2009)
  •   Rätsepp, Kadi  (2006–2007)
  •   Sõrmus, Pille  (2004–2005)
  •   Särel, Inna  (2006–2010)
  •   Zhurina, Veronika  (2009)
  •   Tammik, Anu  (2009–2014)   2014
  •   Teppo, Anu  (2008)
  •   Teppo, Moonika  (2006–2008)
  •   Toom, Maie  —  AULIIGE  2008   2016
  •   Hans-Voldemar Trass  — AULIIGE  2006 2017
  •   Tuvi, Helgi  (2007–2009)
  •   Tõrv, Triinu  (2006–2007)
  •   Vainola, Mall  (2005–2008)
  •   Villako, Heli-Anneli  (2005–2009)
  •   Vinne, Epp  (2010–2017)

 

 

teade


Menüü töötab lehte üles kerides

Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü