logo
 
EBÜ tegevliikmed


EBÜ tegevliikmed


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu tegevliikmed tähestikulises järjekorras.
Seisuga 16.10.19 on meil 194 tegevliiget (neist 7 pensionil), 3 toetajaliiget ja 23 auliiget.

  NB! Liikmeks astumine

  1. Glaidi Aasrand  — Loksa Gümnaasium,   glaidi@hotmail.com
  2. Maris Agasild  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   maris.agasild@gmail.com
  3. Georg Aher  — MTÜ Hared,   georg@hared.ee, AULIIGE  2018
  4. Sirje Aher  — MTÜ Hared,   sirje@hared.ee, AULIIGE  2018
  5. Pilvi Ailt  — Võhma Kool,   pilvi@kool.vohma.ee
  6. Aili Alatsei  — Koeru Keskkool, Rakke Kool  aili.alatsei@mail.ee
  7. Tiiu Allikmaa  — Saku Gümnaasium,   tiiu.allikmaa@sakuvald.ee
  8. Reti Anmann  — Peetri Lasteaed-Põhikool,   reti.anmann@gmail.com
  9. Aleksandra Anon  — Haabersti Vene Gümnaasium,   alexandra.anon@gmail.com
  10. Aita Arjukese  —   AULIIGE  2014,   aita.arjukese@mail.ee
  11. Hille Arumäe  — Vändra Gümnaasium,   hille038@gmail.com
  12. Tiina Asi  — Parksepa Keskkool,   tiinaasi@gmail.com
  13. Reet Eesmäe  — Väike-Maarja Valla Infoleht,   reet@vandra.ee, AULIIGE  2019
  14. Merike Einma  — Paide Gümnaasium,   merikee@gmail.com
  15. Arina Galkin  — Pärnu Rääma Põhikool,   arina@raama.ee
  16. Tiina Gaškov  — Jõhvi Põhikool,   tiina.gashkov@mail.ee
  17. Ursula Hakk  — Värska Gümnaasium,   ursulahakk@hot.ee
  18. Halja Haljasorg  — pensionil,   halja@solo.delfi.ee, AULIIGE  2013
  19. Lisel Helbrodt  — Valga Põhikool,   lisel.helbrodt@valgagym.ee
  20. Ain Heinaru  — TÜ geneetika prof., AULIIGE  2012
  21. Meri Heinsalu  — Viimsi Keskkool,   Meri.Heinsalu@viimsi.edu.ee
  22. Celia Hirmo  — Tartu Decartes'i Lütseum,   celia@ut.ee
  23. Mare Hirtentreu  — Rakvere Gümnaasium,   hirtentreu1@hot.ee
  24. Age Hälvin  — Vormsi kool,   age.kalda@mail.ee
  25. Heli Illipe-Sootak  — Audentese Spordigümnaasium,   heli.sootak@gmail.com
  26. Ülle Irdt  — Tartu Täiskasvanute Gümnaasium,   ylle.irdt@gmail.com
  27. Jelena Jetskalo  — Tallinna Mustjõe Gümnaasium,   jelena.jetskalo@gmail.com
  28. Talvi Jusilo  — Kodila Põhikool,   talvijusilo@gmail.com   Toetajaliige
  29. Aiki Jõgeva  — Kääpa Põhikool,   aiki@koopakool.edu.ee
  30. Anna-Liisa Jõgi  — Tallinna Ülikool,   annaliisa.jogi@gmail.com
  31. Kaire Jõgi  — Tartu Kutsehariduskeskus,   kaire.jogi@khk.tartu.ee
  32. Urve Jõgi  — Kilingi-Nõmme Gümnaasium,   urvejg@gmail.com
  33. Meeli Jänes  — Kohila Gümnaasium,   meelijanes@gmail.com
  34. Helle Järvalt  — Lähte Ühisgümnaasium,   hellejarvalt@gmail.com
  35. Mari Järve  — Tarvastu Gümnaasium,   marijarve@gmail.com
  36. Ester Järvekülg  — AULIIGE  2016,   ester.jarvekulg@vjk.vil.ee
  37. Kaupo Järviste  — Tartu Tamme Kool   AULIIGE  2010,  kaupo@tamme.tartu.ee
  38. Fred Jüssi  — AULIIGE  2011
  39. Saima Kaarna  — Hugo Treffneri Gümnaasium,   saima@htg.tartu.ee
  40. Kristel Kadak  — Turba Gümnaasium,   kristelkadak@gmail.com
  41. Marge Kaiv  — Tõrva Gümnaasium,   margekaiv@hot.ee
  42. Külli Kalamees-Pani  — TÜ Loodusmuuseum,   kulli.kalamees-pani@ut.ee
  43. Marina Kamenskaja  — Ülenurme Gümnaasium,   marina.kamenskaja@yle.edu.ee
  44. Eve Kanger  — Kadrina Keskkool,   eve.kanger@mail.ee
  45. Inga Kangur  — Keila Kool,   inga.kangur@mail.ee
  46. Marika Karden-Raud  — Võru Gümnaasium,   marika.karden@gmail.com
  47. Maie Karakatš  — Põlva Gümnaasium,   maiekarakats@gmail.com
  48. Triinu Karolin  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   triinukarolin@gmail.com
  49. Janne Karu  — Tallinna Rahumäe Põhikool,   jannekaru1@gmail.com
  50. Karin Keert  — Viimsi Kool,   karin.keert@viimsi.edu.ee
  51. Viive Kiis  —  AULIIGE  2015, viive.kiis@gmail.com
  52. Krista Kiisler  — Tallinna 32. Keskkool,   krista.kiisler@32kk.edu.ee
  53. Aigi Kikkas  — TÜ Haridusteaduste instituut,   aigikikkas@gmail.com, aigi.kikkas@ut.ee
  54. Merike Kilk  — Tartu Hansa Kool,   merike1.kilk@gmail.com
  55. Gea Kiudorf  — Tartu Mart Reiniku kool,   gea.kiudorf@gmail.com
  56. Anri Kivil  — Tallinna Arte Gümnaasium,   anri.kivil@pjk.ee
  57. Lembi Kivil  — Kiili Gümnaasium,   bio.kem@mail.ee
  58. Sirje Kivil  — Kohtla-Järve Järve Gümnaasium,   skivil@ut.ee
  59. Irja Kivimägi  —Saverna põhikool,   irja.kivimagi@mail.ee
  60. Katrin Kivisikk  — Tallinna Polütehnikum,   Katrin.Kivisikk@tptlive.ee
  61. Maris Kivistik  — Keskkonnaamet,   Maris.Kivistik@keskkonnaamet.ee
  62. Mariell Kollin  — Paide Ühisgümnaasium,   mariell.kollin@paideyg.ee
  63. Liina Kollo  — Jõhvi Gümnaasium,   liina.kollo@johvi.edu.ee, kollo.liina@gmail.com
  64. Merike Kompus  — Jõgeva Põhikool,   merikeko@hot.ee
  65. Mall Koppel  — Kuusalu Keskkool,   mall.koppel@mail.ee
  66. Marika Kose  — FIE Marika Kose,   marika.kose@mail.ee
  67. Eda Koskor  — Türi Ühisgümnaasium,   eda.koskor@gmail.com
  68. Evelyn Kostabi  — Ülenurme Gümnaasium,   evelyn.kostabi@mail.ee
  69. Kristel Kotsar  — Tallinna Sikupilli Lasteaed,   kriss.kotsar@mail.ee
  70. Evelin Kristin  — Saue Gümnaasium,   evelinkristin@gmail.com
  71. Julia Kropatševa  — Kohtla-Järve Slaavi Põhikool,   kropatseva@gmail.com
  72. Ruth Kruusamäe  — Rakvere Eragümnaasium,   ruthkruusamae@gmail.com   Toetajaliige
  73. Heidi Kukk  — Parksepa Keskkool,   heidi.juul@gmail.com
  74. Tiia Kuresoo  — Elva Gümnaasium,   tiiaku@elvag.edu.ee
  75. Maarja Kuuspu  — Tartu Variku Kool,   maarja.kuuspu@gmail.com
  76. Rando Kuustik  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   rando.kuustik@mail.ee
  77. Marika Külm  — Tartu Tervishoiu Kõrgkool,   marika@aroomteraapia.ee
  78. Kati Kümnik  — Kiltsi Põhikool,   kymnikkati@gmail.com
  79. Kristi Laanesoo  — Tartu Erakool,   kristi.laanesoo@gmail.com
  80. Anne Laius  — Miina Härma Gümnaasium,   anne.laius@ut.ee
  81. Kersti Lankots  —   kersti.lankots@gmail.com
  82. Saima Laos  — AULIIGE  2011,   saima@aia.tartu.ee
  83. Urve Lehestik  — Põlva Kool,   urve.lehestik@gmail.com
  84. Ene Lehtmets  — Tallinna Tehnikagümnaasium,   ene.lehtmets@ttg.edu.ee
  85. Aive Leimann  — Tapa Gümnaasium,   aivivalk@hot.ee
  86. Elge Leiten  — Tartu Emajõe Kool,   elge.leiten@gmail.com
  87. Urmas Lekk  — Pärnu Kuninga Tänava Kool,   uduvere.urmas@gmail.com
  88. Egle Lellep  — J. V. Veski nim. Maarja Põhikool,   egle.lellep@gmail.com
  89. Eedi Lelov  — Sindi Gümnaasium,   buteo@hot.ee
  90. Illar Leuhin  — TÜ Kirilased, Tartu Linnavalitsus   illar@kirilane.ee
  91. Riina Lillemägi  — Rapla Vesiroosi Gümnaasium,   riina.lillemagi@gmail.com
  92. Luule Linamäe  — Valtu Põhikool & Rapla Ühisgümnaasium,   linamelu@gmail.com
  93. Ruth Ling  — AULIIGE  2007
  94. Nataliya Lobosok  — Jõhvi Vene Põhikool,   lnatalnata@gmail.com
  95. Marje Loide  — Lihula Gümnaasium,   marjeloide@gmail.com
  96. Kaisa Helena Luht  — Tallinna Inglise Kolledž,   kaisa@tik.edu.ee
  97. Leelo Lusik  — Are Kool,   leelo.lusik@gmail.com
  98. Tiiu Lõhmus  — Mustjala Lasteaed-Põhikool,   tiiule@hot.ee
  99. Ene Lätti  — Abja Gümnaasium,   ene.latti@mail.ee
  100. Anne-Ly Lään  — Tallinna 21. Kool,   annely@21k.ee
  101. Alar Läänelaid  — Tartu Ülikool, AULIIGE  2019
  102. Eelika Lüll  — Pärnu Ülejõe Põhikool,   eelikalyll@gmail.com
  103. Kersti Lüsi  — Kärdla Põhikool,   kersti@kardla.edu.ee
  104. Edith Maasik  — Kohila Gümnaasium,   edith.maasik@kohila.edu.ee
  105. Ott Maidre  — Tartu Tamme Gümnaasium,   ott.maidre@gmail.com
  106. Anastassia Makarova  — Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium,   anastassia.valerjevna@gmail.com
  107. Külli Maleva  — Karlova Põhikool,   kpraakli@hot.ee
  108. Tiiu Maran  — Väike-Maarja Õppekeskus,   tiiu.maran@mail.ee
  109. Mati Martin  —  AULIIGE  2015, Tartu Ülikool, mati.martin@ut.ee
  110. Meeli Mets  — Värska Gümnaasium,  meeli.mets@gmail.com
  111. Linda Metsaorg  — AULIIGE  2006
  112. Jaak-Albert Metsoja  — Tabivere Põhikool,   jaakalbert@gmail.com
  113. Andrus Metsma  — Rapla Täiskasvanute G & Edapere Põhikool,   ametsma@hot.ee
  114. Sirje Miglai  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   smiglai@koidulag.edu.ee
  115. Kristel Mäekask  — Lilleküla Gümnaasium,   kristel.maekask@hot.ee
  116. Ingrid Mäesalu  — Tallinna Lilleküla Gümnaasium,   ingrid.maesalu@lillekyla.edu.ee
  117. Lauri Mällo  — Tartu Jaan Poska Gümnaasium,   lauri.mallo@jpg.tartu.ee
  118. Riina Mändla  — Tartu Kutsehariduskeskus,   riina.mandla@khk.ee
  119. Maarika Männil  — Keskkonnaamet,   maarika.mannil@gmail.com
  120. Tiina Naissoo  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   tiina.naissoo@mail.ee
  121. Aire Narits  — Põltsamaa Ühisgümnaasium,   akakapsas@hot.ee
  122. Anu Nurk  — Järva-Jaani Gümnaasium,   nunu.ark@mail.ee
  123. Gerta Nurk  — Kuressaare Gümnaasium,   gerta@oesel.edu.ee
  124. Rutt Nurk  — Vinni-Pajusti Gümnaasium,   ruttnurk60@gmail.com
  125. Hele Nööri  — Koonga Kool,   helenoori@gmail.com
  126. Sirle Oja  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   sirle.oja@gag.ee
  127. Marianne Olbrei  — TÜ Haridusteaduste instituut,   marianne.olbrei@mail.ee
  128. Aime Ong  — Tartu Herbert Masingu Kool,   aimeong@masing.tartu.ee
  129. Imbi Oolup  — Leisi Keskkool,   imbi@leisi.oesel.ee
  130. Aino Orgmets  — AULIIGE  2007
  131. Riina Otsus  — Tallinna 21. Kool,   riinaotsus@hotmail.com
  132. Evi Padu  — Tartu Ülikool, evi.padu@ut.ee,   AULIIGE  2014
  133. Eva Palk  — Pärnu-Jaagupi Põhikool,   eeva.palk@mail.ee
  134. Margus Pedaste  — TÜ SOHI,   margus.pedaste@ut.ee
  135. Martin Pent  — Haljala Gümnaasium,   pentmartin@gmail.com
  136. Krista Piir  — Kohtla-Järve Maleva Põhikool,   krista.suti@gmail.com
  137. Evi Piirsalu  — Nõo Põhikool,   evipiirsalu@gmail.com
  138. Kadi Piirsalu  — Peetri Lastead-Põhikool,   kaditamm7@gmail.com
  139. Liivi Plint  — Tartu Raatuse Gümnaasium,   liivi@rtk.tartu.ee
  140. Veronika Pook (Uusna)  — Jõgevamaa Gümnaasium,   veronika@chaplin.ee
  141. Karin Poola  — Palade Põhikool,   karinpoola@hot.ee
  142. Eve Popp  — Pärnu Ühisgümnaasium,   evepopp@hot.ee
  143. Kadri Pulk  — Viljandi Jakobsoni Kool,   kadripulk@gmail.com
  144. Siret Pung  — Kadrina Keskkool,   siret.pung@gmail.com
  145. Maarja Põder  — Parksepa Keskkool,   poder.maarja@gmail.com
  146. Andres Raa  — AULIIGE  2018
  147. Lee Raide  — Tallinna Toomkool, lee.raide@gmail.com
  148. Ivi Rammul  — Viimsi Keskkool,   ivi.rammul@vmg.edu.ee
  149. Aino Raudvassar  — aino.raudvassar@gmail.com, AULIIGE  2013
  150. Helina Reino  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   helina.reino@mail.ee
  151. Hendrik Relve  — AULIIGE  2017
  152. Külli Relve  — Audentese Erakool,   kylli.relve@audentes.ee
  153. Liis Rüütel  — Luunja Keskkool,   liisryytel@gmail.com
  154. Tiivi Rüütel  — Valga Põhikool,   tiivi@valgapk.edu.ee
  155. Kadriann Saar  — Peetri Lasteaed Põhikool,   kadriann.saar@gmail.com
  156. Merje Saarniit  — Tsirguliina Keskkool,   merje7358@gmail.com
  157. Tiiu Saava  — AULIIGE  2012
  158. Aili Saluveer  — Karlova Selts,  ailile@gmail.com  Toetajaliige
  159. Kristi Saksniit — August Kitzbergi nimeline Gümnaasium, kristi086@gmail.com
  160. Eve Sarap  — Kuusalu Keskkool,   evesarap1@gmail.com
  161. Tago Sarapuu  — Tallinna Ülikool, Haridusinnovatsiooni keskus & TÜ LOTE,   tago.sarapuu@tlu.ee
  162. Meeli Savolainen  — Türi Põhikool,   meeli000@hot.ee
  163. Rauno Savolainen  — Tartu Mart Reiniku Kool,   savolainen001@gmail.com
  164. Eda Selgis  — Jüri Gümnaasium,   eda.selgis@gmail.com
  165. Ell Sellis  — Audentese Spordigümnaasium Otepääl,   selliseell@gmail.com
  166. Geil Siim  — Elva Gümnaasium,   geil@elvag.edu.ee
  167. Leelo Sillaots  — reservis,   leelos@hot.ee
  168. Ülle Sillasoo  — Tallinna Balletikool,   sillasoo.ulle@gmail.com
  169. Ly Siniväli  — Puka Keskkool,   ly.taur@gmail.com
  170. Tiina Sirelpuu  — Rakvere Reaalgümnaasium,   tiina.sirelpuu@rrg.ee
  171. Sirje Sisask  — Tartu Ülikooli muuseum,   sinisoo@hotmail.com
  172. Mall Schmidt  — Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium,  AULIIGE  2017   mall@jarve.edu.ee
  173. Anna Smertina  — Lasnamäe Gümnaasium,   smertina@gmail.com
  174. Imbi Soa  — Kuuste Kool,   ksoa@hot.ee
  175. Ülle Soom  — Aste Põhikool,   ylle@aste.edu.ee
  176. Tiina Sõber  — Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium,   tiina.sober@kjpg.tartu.ee
  177. Karmen Süld  — Viljandi Gümnaasium,   karmen.syld@outlook.com
  178. Kristiina Taits  — Nõva Kool,   kristiina.taits@gmail.com
  179. Rauno Talussaar  — Kallavere Keskkool,   jumping142@gmail.com
  180. Evelyn Tamm  — Ala Põhikool,   evelyn.tamm@mail.ee
  181. Tiia Tamm  — tiia.tamm.002@mail.ee
  182. Karl Tammiste  — Põlva kool, karl.tammiste@gmail.com
  183. Tiia Tasuja  — Saue Gümnaasium,   tiiatasuja@saue.edu.ee
  184. Sirje Tekko  — Tallinna Prantsuse Lütseum,   sirje.tekko@gmail.com
  185. Anneli Tell  — Tamsalu Gümnaasium,   anneli.tell@gmail.com
  186. Merike Teppan  — varem: Oskar Lutsu Palamuse G,   teppan.merike@gmail.com
  187. Luise Tiks  — Tallinna Inglise Kolledž,   luise.tiks@tik.edu.ee
  188. Urmas Tokko  — Tartu Tamme Gümnaasium,   urmas.tokko@tammegymnaasium.ee
  189. Evelin Toom  — Elva Gümnaasium,   evelint@elvag.edu.ee
  190. Marika Toom  — Kunda Ühisgümnaasium,   marikatoom@hot.ee
  191. Merle-Kairit Toom  — Rannu Kool,   merlekairit@gmail.com
  192. Ülli Toomemäe  — Kabala Lasteaed-Põhikool, Märjamaa Gümnaasium   yllitoom@gmail.com
  193. Eve Torv  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   eve.torv@gmail.com
  194. Svetlana Tund  — Haabersti Vene Gümnaasium,   svetlana.tund@mail.ee
  195. Ants Tuulmets  — AULIIGE  2016
  196. Asta Tuusti  — Tallinna Loodusmuuseum,   asta.tuusti@loodusmuuseum.ee
  197. Triinu Tõrv  — Tallinna Euroopa Kool,   triinu.torv@est.edu.ee
  198. Marlen Tärgla  — Tartu KHK, Saduküla Põhikool,   marlen.targla@khk.ee
  199. Pille Türner —Lagedi Kool,   pilletyrner@hotmail.com
  200. Tiiu Uibo  — Tallinna 21. Kool,   tiiu@21k.ee
  201. Ulvi Urgard  — Saue Gümnaasium,   ulvi.urgard@mail.ee
  202. Mari Uudelt  — Tallinna Järveotsa Gümnaasium,   mari.uudelt@gmail.com
  203. Evi Uus  — AULIIGE  2009
  204. Inge Vahter  — Saaremaa Ühisgümnaasium,   inge@syg.edu.ee
  205. Eha Vahtras  — Vanalinna Hariduskolleegium,   evahtras@gmail.com
  206. Ivi Vainjärv  — Väike-Maarja Gümnaasium,   vainjarv@gmail.com
  207. Mall Vainola  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   mall@vainola.ee
  208. Teele Valdma  — Ardu kool,   teele_valdma@hotmail.com
  209. Ly Valdmaa  — Suure-Jaani Kool,   ly@s-jaani.ee
  210. Virge Valdmaa  — Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium,   virge@palamuse.edu.ee
  211. Ana Valdmann  — Tartu Kommertsgümnaasium,   anavaldmann@gmail.com
  212. Ülle Valgi  — Häädemeeste Keskkool,   ylle.valgi29@gmail.com
  213. Kerli Vallmann  — Kallavere Keskkool,   ​kerli.vallmann@gmail.com
  214. Liia Varend  — SA Innove,   lvarend@gmail.com
  215. Kersti Veskimets  — Tallinna Reaalkool,   KerstiVeskimets@hotmail.com
  216. Tiina Viir  — Tarvastu Gümnaasium,   viirtiina@gmail.com
  217. Sirli Vijar  — Jõgevamaa Gümnaasium,   sirli.vijar@gymnaasium.ee
  218. Jelena Vill  — Tallinna Tööstushariduskeskus,   jelena.vill1960@gmail.com
  219. Mare Vlassov  — Pärnu Raeküla Kool,   mare.vlassov@gmail.com
  220. Veikko Vunk  — Puka Keskkool,   veikkovunk@hot.ee
  221. Silja Võsaste  — Jõgeva Põhikool,   siljavosaste@hot.ee
  222. Merle Ööpik  — Põlva Gümnaasium,   merle.oopik@gmail.com


NB! Kui Teie e-posti aadress on muutunud, siis andke sellest koheselt teada veebihaldurile, vastasel korral ei jõua postiloendisse (ehk listi) saadetud kirjad teieni. Listi on võimalik kirjutada vaid selles registreeritud aadressilt, tegemist on nn kinnise listiga.

Viimased täpsustused: 16.10.2019

 


  Näita varasemaid liikmeid

teade


Menüüs navigeerimiseks
mine tagasi lehekülje ülaserva

legend



Sele:
Auliikmed
Toetajaliikmed

Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü