logo
 
EBÜ tegevliikmed


EBÜ tegevliikmed


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu tegevliikmed tähestikulises järjekorras.
Seisuga 01.10.17 on meil 172 tegevliiget, 5 pensionil aktiivset liiget, 1 toetajaliige ja 22 auliiget.

  NB! Liikmeks astumine

  1. Glaidi Aasrand  — Loksa Gümnaasium,   glaidi@hotmail.com
  2. Kristi Adosson  — Tartu Erakool,   kadosson@gmail.com
  3. Maris Agasild  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   maris.agasild@gmail.com
  4. Pilvi Ailt  — Võhma Kool,   pilvi@kool.vohma.ee
  5. Aili Alatsei  — Koeru Keskkool, Rakke Kool  aili.alatsei@mail.ee
  6. Tiiu Allikmaa  — Saku Gümnaasium,   tiiu.allikmaa@sakuvald.ee
  7. Aita Arjukese  —   AULIIGE  2014,   aita.arjukese@mail.ee
  8. Hille Arumäe  — Vändra Gümnaasium,   hille038@gmail.com
  9. Reet Eesmäe  — Väike-Maarja Valla Infoleht,   reet@vandra.ee
  10. Merike Einma  — Paide Gümnaasium,   merikee@gmail.com
  11. Arina Galkin  — Pärnu Rääma Põhikool,   arina@raama.ee
  12. Tiina Gaškov  — Jõhvi Põhikool,   tiina.gashkov@mail.ee
  13. Ursula Hakk  — Värska Gümnaasium,   ursulahakk@hot.ee
  14. Halja Haljasorg  — pensionil,   halja@solo.delfi.ee, AULIIGE  2013
  15. Lisel Helbrodt  — Valga Põhikool,   Lisel.Helbrodt@mail.ee
  16. Ain Heinaru  — TÜ geneetika prof., AULIIGE  2012
  17. Meri Heinsalu  — Viimsi Keskkool,   Meri.Heinsalu@viimsi.edu.ee
  18. Celia Hirmo  — Tartu Decartes'i Lütseum,   celia@ut.ee
  19. Mare Hirtentreu  — Rakvere Gümnaasium,   hirtentreu1@hot.ee
  20. Age Hälvin  — Vormsi kool,   age.kalda@mail.ee
  21. Heli Illipe-Sootak  — Audentese Spordigümnaasium,   heli.sootak@gmail.com
  22. Ülle Irdt  — Tartu Täiskasvanute Gümnaasium,   ylle.irdt@gmail.com
  23. Jelena Jetskalo  — Tallinna Läänemere Gümnaasium,   jelena.jetskalo@gmail.com
  24. Talvi Jusilo  — Kodila Põhikool,   talvijusilo@gmail.com   Toetajaliige
  25. Aiki Jõgeva  — Kääpa Põhikool,   aiki@koopakool.edu.ee
  26. Anna-Liisa Jõgi  — Tallinna Ülikool,   annaliisa.jogi@gmail.com
  27. Eve Jõgi  — Ilmatsalu Põhikool,   evejogi@gmail.com
  28. Kaire Jõgi  — Tartu Kutsehariduskeskus,   kaire.jogi@khk.tartu.ee
  29. Urve Jõgi  — Kilingi-Nõmme Gümnaasium,   urvejg@gmail.com
  30. Meeli Jänes  — Kohila Gümnaasium,   meelijanes@gmail.com
  31. Helle Järvalt  — Lähte Ühisgümnaasium,   hellejarvalt@hotmail.com
  32. Mari Järve  — Tarvastu Gümnaasium,   marijarve@gmail.com
  33. Ester Järvekülg  — AULIIGE  2016,   ester.jarvekulg@vjk.vil.ee
  34. Eevi Järviste  — AULIIGE  2008
  35. Kaupo Järviste  — Tartu Tamme Kool   AULIIGE  2010,  kaupo@tamme.tartu.ee
  36. Fred Jüssi  — AULIIGE  2011
  37. Saima Kaarna  — Hugo Treffneri Gümnaasium,   saima@htg.tartu.ee
  38. Kristel Kadak  — Turba Gümnaasium,   kristelkadak@gmail.com
  39. Marge Kaiv  — Tõrva Gümnaasium,   margekaiv@hot.ee
  40. Külli Kalamees-Pani  — TÜ Loodusmuuseum,   kulli.kalamees-pani@ut.ee
  41. Marina Kamenskaja  — Ülenurme Gümnaasium,   marina.kamenskaja@yle.edu.ee
  42. Eve Kanger  — Kadrina Keskkool,   eve.kanger@mail.ee
  43. Inga Kangur  — Keila Kool,   inga.kangur@mail.ee
  44. Marika Karden-Raud  — Võru Gümnaasium,   marika.karden@gmail.com
  45. Maie Karakatš  — Põlva Gümnaasium,   maiekarakats@gmail.com
  46. Triinu Karolin  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   triinukarolin@gmail.com
  47. Karin Keert  — Viimsi Kool,   karin.keert@viimsi.edu.ee
  48. Viive Kiis  —  AULIIGE  2015, viive.kiis@gmail.com
  49. Krista Kiisler  — Tallinna 32. Keskkool,   krista.kiisler@32kk.edu.ee
  50. Aigi Kikkas  — TÜ Haridusteaduste instituut,   aigikikkas@gmail.com, aigi.kikkas@ut.ee
  51. Merike Kilk  — Tartu Hansa Kool,   merike1.kilk@gmail.com
  52. Gea Kiudorf  — Tartu Mart Reiniku kool,   gea.kiudorf@gmail.com
  53. Anri Kivil  — Tallinna Arte Gümnaasium,   anri.kivil@arte.edu.ee
  54. Lembi Kivil  — Kiili Gümnaasium,   bio.kem@mail.ee
  55. Sirje Kivil  — Kohtla-Järve Järve Gümnaasium,   skivil@ut.ee
  56. Irja Kivimägi  — Eesti Maaülikool,   irja.kivimagi@emu.ee
  57. Katrin Kivisikk  — Tallinna Polütehnikum,   Katrin.Kivisikk@tptlive.ee
  58. Maris Kivistik  — Keskkonnaamet,   Maris.Kivistik@keskkonnaamet.ee
  59. Mariell Kollin  — Paide Ühisgümnaasium,   mariell.kollin@paideyg.ee
  60. Liina Kollo  — Jõhvi Gümnaasium,   liina.kollo@johvi.edu.ee
  61. Merike Kompus  — Jõgeva Põhikool,   merikeko@hot.ee
  62. Mall Koppel  — Kuusalu Keskkool,   mall.koppel@mail.ee
  63. Marika Kose  — FIE Marika Kose,   marika.kose@mail.ee
  64. Eda Koskor  — Türi Ühisgümnaasium,   eda.koskor@gmail.com
  65. Evelyn Kostabi  — Ülenurme Gümnaasium,   evelyn.kostabi@mail.ee
  66. Kristel Kotsar  — Tallinna Sikupilli Lasteaed,   kriss.kotsar@mail.ee
  67. Evelin Kristin  — Saue Gümnaasium,   evelinkristin@gmail.com
  68. Julia Kropatševa  — Kohtla-Järve Slaavi Põhikool,   kropatseva@gmail.com
  69. Erich Kukk  — emeriitdotsent, AULIIGE  2013
  70. Heidi Kukk  — Parksepa Keskkool,   heidi.juul@gmail.com
  71. Tiia Kuresoo  — Elva Gümnaasium,   tiiaku@elvag.edu.ee
  72. Maarja Kuuspu  — Tartu Variku Kool,   maarja.kuuspu@gmail.com
  73. Rando Kuustik  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   rando.kuustik@mail.ee
  74. Anne Laius  — Miina Härma Gümnaasium,   anne.laius@ut.ee
  75. Kersti Lankots  —   kersti.lankots@gmail.com
  76. Saima Laos  — AULIIGE  2011,   saima@aia.tartu.ee
  77. Urve Lehestik  — Põlva Kool,   urve.lehestik@gmail.com
  78. Ene Lehtmets  — Tallinna Tehnikagümnaasium,   ene.lehtmets@ttg.edu.ee
  79. Aive Leimann  — Tapa Gümnaasium,   aivivalk@hot.ee
  80. Elge Leiten  — Tartu Emajõe Kool,   elge.leiten@gmail.com
  81. Urmas Lekk  — Pärnu Kuninga Tänava Kool,   uduvere.urmas@gmail.com
  82. Egle Lellep  — J. V. Veski nim. Maarja Põhikool,   egle.lellep@gmail.com
  83. Eedi Lelov  — Sindi Gümnaasium,   buteo@hot.ee
  84. Illar Leuhin  — TÜ Kirilased, Tartu Linnavalitsus   illar@kirilane.ee
  85. Riina Lillemägi  — Rapla Vesiroosi Gümnaasium,   riina.lillemagi@gmail.com
  86. Luule Linamäe  — Valtu Põhikool & Rapla Ühisgümnaasium,   linamelu@gmail.com
  87. Ruth Ling  — AULIIGE  2007
  88. Nataliya Lobosok  — Jõhvi Vene Põhikool,   lnatalnata@gmail.com
  89. Marje Loide  — Lihula Gümnaasium,   marjeloide@gmail.com
  90. Kaisa Helena Luht  — Tallinna Inglise Kolledž,   kaisa@tik.edu.ee
  91. Leelo Lusik  — Are Kool,   leelo.lusik@gmail.com
  92. Tiiu Lõhmus  — Mustjala Lasteaed-Põhikool,   tiiule@hot.ee
  93. Ene Lätti  — Abja Gümnaasium,   ene.latti@mail.ee
  94. Anne-Ly Lään  — Tallinna 21. Kool,   annely@21k.ee
  95. Eelika Lüll  — Pärnu Ülejõe Põhikool,   eelikalyll@gmail.com
  96. Kersti Lüsi  — Kärdla Põhikool,   kersti@kardla.edu.ee
  97. Edith Maasik  — Kohila Gümnaasium,   edith.maasik@kohila.edu.ee
  98. Ott Maidre  — Tartu Tamme Gümnaasium,   ott.maidre@gmail.com
  99. Anastassia Makarova  — Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium,   anastassia.valerjevna@gmail.com
  100. Külli Maleva  — Karlova Põhikool,   kpraakli@hot.ee
  101. Tiiu Maran  — Väike-Maarja Õppekeskus,   tiiu.maran@mail.ee
  102. Mati Martin  —  AULIIGE  2015, Tartu Ülikool, mati.martin@ut.ee
  103. Meeli Mets  — Värska Gümnaasium,  meeli.mets@gmail.com
  104. Linda Metsaorg  — AULIIGE  2006
  105. Andrus Metsma  — Rapla TG & Edapere Pk,   ametsma@hot.ee
  106. Sirje Miglai  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   smiglai@koidulag.edu.ee
  107. Kristel Mäekask  — Lilleküla Gümnaasium,   kristel.maekask@hot.ee
  108. Ingrid Mäesalu  — Tallinna Lilleküla Gümnaasium,   ingrid.maesalu@lillekyla.edu.ee
  109. Lauri Mällo  — Tartu Jaan Poska Gümnaasium,   lauri.mallo@jpg.tartu.ee
  110. Riina Mändla  — Tartu Kutsehariduskeskus,   riina.mandla@khk.ee
  111. Maarika Männil  —   maarika.mannil@gmail.com
  112. Tiina Naissoo  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   tiina.naissoo@mail.ee
  113. Aire Narits  — Põltsamaa Ühisgümnaasium,   akakapsas@hot.ee
  114. Reet Needo  — Mooste Põhikool,   Reet.Needo@mail.ee
  115. Anu Nurk  — Järva-Jaani Gümnaasium,   nunu.ark@mail.ee
  116. Rutt Nurk  — Vinni-Pajusti Gümnaasium,   ruttnurk60@gmail.com
  117. Hele Nööri  — Koonga Kool,   helenoori@gmail.com
  118. Sirle Oja  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   sirle.oja@gag.ee
  119. Marianne Olbrei  — TÜ Haridusteaduste instituut,   marianne.olbrei@mail.ee
  120. Aime Ong  — Tartu Herbert Masingu Kool,   aimeong@masing.tartu.ee
  121. Imbi Oolup  — Leisi Keskkool,   imbi@leisi.oesel.ee
  122. Aino Orgmets  — AULIIGE  2007
  123. Riina Otsus  — Tallinna 21. Kool,   riinaotsus@hotmail.com
  124. Evi Padu  — Tartu Ülikool —  AULIIGE  2014,  evi.padu@ut.ee
  125. Eva Palk  — Pärnu-Jaagupi Põhikool,   eeva.palk@mail.ee
  126. Merike Palts  — Laagri Kool,   merike.palts@gmail.com
  127. Margus Pedaste  — TÜ SOHI,   margus.pedaste@ut.ee
  128. Martin Pent  — Haljala Gümnaasium,   pentmartin@gmail.com
  129. Krista Piir  — Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium,   krista.suti@gmail.com
  130. Evi Piirsalu  — Nõo Põhikool,   evipiirsalu@gmail.com
  131. Kadi Piirsalu  — Peetri Lastead-Põhikool,   kaditamm7@gmail.com
  132. Liivi Plint  — Tartu Raatuse Gümnaasium,   liivi@rtk.tartu.ee
  133. Veronika Pook (Uusna)  — Jõgevamaa Gümnaasium,   veronika@chaplin.ee
  134. Karin Poola  — Palade Põhikool,   karinpoola@hot.ee
  135. Eve Popp  — Pärnu Ühisgümnaasium,   evepopp@hot.ee
  136. Siret Pung  — Kadrina Keskkool,   siret.pung@gmail.com
  137. Maarja Põder  — Parksepa Keskkool,   poder.maarja@gmail.com
  138. Andres Raa  — Tallinna Reaalkool,   andres.raa@real.edu.ee
  139. Ivi Rammul  — Viimsi Keskkool,   ivi.rammul@viimsi.edu.ee
  140. Aino Raudvassar  — aino.raudvassar@gmail.com, AULIIGE  2013
  141. Helina Reino  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   helina.reino@mail.ee
  142. Hendrik Relve  — AULIIGE  2017
  143. Külli Relve  — Audentese Erakool,   kylli.relve@audentes.ee
  144. Liis Rüütel  — Luunja Keskkool,   liisryytel@gmail.com
  145. Kadriann Saar  — Peetri Lasteaed Põhikool,   kadriann.saar@gmail.com
  146. Merje Saarniit  — Tsirguliina Keskkool,   merje7358@gmail.com
  147. Tiiu Saava  — AULIIGE  2012
  148. Eve Sarap  — Kuusalu Keskkool,   evesarap1@gmail.com
  149. Tago Sarapuu  — Tallinna Ülikool, Haridusinnovatsiooni keskus & TÜ LOTE,   tago.sarapuu@tlu.ee
  150. Meeli Savolainen  — Türi Põhikool,   meeli000@hot.ee
  151. Rauno Savolainen  — Tartu Mart Reiniku Kool,   savolainen001@gmail.com
  152. Eda Selgis  — Jüri Gümnaasium,   eda.selgis@gmail.com
  153. Ell Sellis  — Audentese Spordigümnaasium Otepääl,   selliseell@gmail.com
  154. Leelo Sillaots  — reservis,   leelos@hot.ee
  155. Ülle Sillasoo  — Tallinna Balletikool,   sillasoo.ulle@gmail.com
  156. Ly Siniväli  — Puka Keskkool,   ly.taur@gmail.com
  157. Tiina Sirelpuu  — Rakvere Reaalgümnaasium,   tiina.sirelpuu@rrg.ee
  158. Sirje Sisask  — Tartu Ülikooli muuseum,   sinisoo@hotmail.com
  159. Mall Schmidt  — Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium,  AULIIGE  2017   mall@jarve.edu.ee
  160. Imbi Soa  — Kuuste Kool,   ksoa@hot.ee
  161. Ülle Soom  — Aste Põhikool,   ylle@aste.edu.ee
  162. Tiina Sõber  — Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium,   tiina.sober@kjpg.tartu.ee
  163. Kristiina Taits  — Nõva Kool,   kristiina.taits@gmail.com
  164. Evelyn Tamm  — Ala Põhikool,   evelyn.tamm@mail.ee
  165. Tiia Tamm  — tiia.tamm.002@mail.ee
  166. Karl Tammiste  — Põlva kool, karl.tammiste@gmail.com
  167. Tiia Tasuja  — Saue Gümnaasium,   tiiatasuja@saue.edu.ee
  168. Sirje Tekko  — Tallinna Prantsuse Lütseum,   sirje.tekko@gmail.com
  169. Anneli Tell  — Tamsalu Gümnaasium,   anneli.tell@gmail.com
  170. Merike Teppan  — O. Lutsu Palamuse G,   merike_t@palamuse.edu.ee
  171. Urmas Tokko  — Tartu Tamme Gümnaasium,   urmas.tokko@tammegymnaasium.ee
  172. Marika Toom  — Kunda Ühisgümnaasium,   marikatoom@hot.ee
  173. Merle-Kairit Toom  — Rannu Kool,   merlekairit@gmail.com
  174. Ülli Toomemäe  — Kabala Lasteaed-Põhikool, Märjamaa Gümnaasium   yllitoom@gmail.com
  175. Eve Torv  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   eve.torv@gmail.com
  176. Svetlana Tund  — Räpina Aianduskool,   svetlana.tund@mail.ee
  177. Ants Tuulmets  — AULIIGE  2016
  178. Asta Tuusti  — Keskkonnaministeerium,   asta.tuusti@envir.ee
  179. Triinu Tõrv  — Tallinna Euroopa Kool,   triinu.torv@est.edu.ee
  180. Marlen Tärgla  — Tartu KHK, Saduküla Põhikool,   marlen.targla@khk.ee
  181. Tiiu Uibo  — Tallinna 21. Kool,   tiiu@21k.ee
  182. Ulvi Urgard  — Saue Gümnaasium,   ulvi.urgard@mail.ee
  183. Mari Uudelt  — Tallinna Järveotsa Gümnaasium,   mari.uudelt@gmail.com
  184. Evi Uus  — AULIIGE  2009
  185. Inge Vahter  — Saaremaa Ühisgümnaasium,   inge@syg.edu.ee
  186. Eha Vahtras  — Vanalinna Hariduskolleegium,   evahtras@gmail.com
  187. Mall Vainola  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   mall@vainola.ee
  188. Ly Valdmaa  — Suure-Jaani Kool,   ly@s-jaani.ee
  189. Virge Valdmaa  — Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium,   virge@palamuse.edu.ee
  190. Ana Valdmann  — Tartu Kommertsgümnaasium,   anavaldmann@gmail.com
  191. Ülle Valgi  — Häädemeeste Keskkool,   ylle.valgi29@gmail.com
  192. Kerli Vallmann  — Kallavere Keskkool,   ​kerli.vallmann@gmail.com
  193. Liia Varend  — REKK,   lvarend@gmail.com
  194. Kersti Veskimets  — Tallinna Reaalkool,   KerstiVeskimets@hotmail.com
  195. Mart Viikmaa  — AULIIGE  2009
  196. Sirli Vijar  — Jõgevamaa Gümnaasium,   sirli.vijar@gmail.com
  197. Jelena Vill  — Tallinna Tööstushariduskeskus,   jelena.vill1960@gmail.com
  198. Mare Vlassov  — Pärnu Raeküla Kool,   mare.vlassov@gmail.com
  199. Veikko Vunk  — Puka Keskkool,   veikkovunk@hot.ee
  200. Silja Võsaste  — Jõgeva Põhikool,   siljavosaste@hot.ee


NB! Kui Teie e-posti aadress on muutunud, siis andke sellest koheselt teada veebihaldurile, vastasel korral ei jõua postiloendisse ehk listi saadetud kirjad teieni. Listi on võimalik kirjutada vaid selles registreeritud aadressilt, tegemist on nn kinnise listiga.

Viimased täpsustused: 01.10.2017

 


Liikmemaksude seis
 

Varem meie liikmeks olnud

Nimistu on viimati uuendatud 01.10.2017 16:26

  •   Aren, Lea  (2006–2011)
  •   Edovald, Triin  (toetajaliige 2012–2014)
  •   Falk, Andres  (2006–2008)
  •   Haggi, Heidi  (2007–2009)
  •   Kallak, Henni-Heidi  — AULIIGE  2006   2013
  •   Kangur, Pille  (2004–2009)
  •   Kasekamp, Eve  (2009)
  •   Keerd, Sanne  (2005–2015)
  •   Kivi, Elve  (2009–2016)
  •   Kook, Ene  (2004–2016)
  •   Kokk, Tiina  (2008)
  •   Kruus, Ulvi  (2014–2016)
  •   Kuum, Gladys-Friederike  (2004–2006)
  •   Lainjärv, Merle  (2008–2012)
  •   Looga, Arnold  (2004–2007)
  •   Luig, Jaan  (2005–2007)
  •   Meister, Camilla  (2004–2007)
  •   Mäe, Karolin  (2014–2015)
  •   Mäeots, Mario  (2007–2014)
  •   Parker, Kaja  (2011–2017)   2017
  •   Palumets, Anne  (2004–2006)
  •   Parmasto, Erast  — AULIIGE  2010   2012
  •   Parts, Anu  (2004–2017)
  •   Pendra, Anu  (2004–2014)   2014
  •   Pärnamets, Tanel  (2006–2007)
  •   Pärt, Kristi  (2005–2007)
  •   Rajaleid, Tiina  (2009)
  •   Rätsepp, Kadi  (2006–2007)
  •   Sõrmus, Pille  (2004–2005)
  •   Särel, Inna  (2006–2010)
  •   Zhurina, Veronika  (2009)
  •   Tammik, Anu  (2009–2014)   2014
  •   Teppo, Anu  (2008)
  •   Teppo, Moonika  (2006–2008)
  •   Toom, Maie  —  AULIIGE  2008   2016
  •   Hans-Voldemar Trass  — AULIIGE  2006 2017
  •   Tuvi, Helgi  (2007–2009)
  •   Tõrv, Triinu  (2006–2007)
  •   Vainola, Mall  (2005–2008)
  •   Villako, Heli-Anneli  (2005–2009)
  •   Vinne, Epp  (2010–2017)

 

 

teade


Menüü töötab lehte üles kerides

Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü