logo
 
EBÜ tegevliikmed


EBÜ tegevliikmed


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu tegevliikmed tähestikulises järjekorras.
Seisuga 16.02.20 on meil 202 tegevliiget (neist 7 pensionil), 4 toetajaliiget ja 27 auliiget.

  NB! Liikmeks astumine

  1. Glaidi Aasrand  — Loksa Gümnaasium,   glaidi@hotmail.com
  2. Maris Agasild  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   maris.agasild@gmail.com
  3. Georg Aher  — MTÜ Hared,   georg@hared.ee, AULIIGE  2018
  4. Sirje Aher  — MTÜ Hared,   sirje@hared.ee, AULIIGE  2018
  5. Pilvi Ailt  — Võhma Kool,   pilvi@kool.vohma.ee
  6. Järvemuuseum Akva:rium  — Eesti Maaülikool,   Kristiina Kübarsepp   Toetajaliige
  7. Aili Alatsei  — Koeru Keskkool, Rakke Kool  aili.alatsei@mail.ee
  8. Tiiu Allikmaa  — Saku Gümnaasium,   tiiu.allikmaa@saku.edu.ee
  9. Reti Anmann  — Peetri Lasteaed-Põhikool,   reti.anmann@gmail.com
  10. Aleksandra Anon  — Haabersti Vene Gümnaasium,   alexandra.anon@gmail.com
  11. Aita Arjukese  —   AULIIGE  2014,   aita.arjukese@mail.ee
  12. Hille Arumäe  — Vändra Gümnaasium,   hille038@gmail.com
  13. Tiina Asi  — Parksepa Keskkool,   tiinaasi@gmail.com
  14. Reet Eesmäe  — Väike-Maarja Valla Infoleht,   reet@vandra.ee, AULIIGE  2019
  15. Merike Einma  — Paide Gümnaasium,   merikee@gmail.com
  16. Arina Galkin  — Pärnu Rääma Põhikool,   arina@raama.ee
  17. Tiina Gaškov  — Jõhvi Põhikool,   tiina.gashkov@mail.ee
  18. Piia Haab  — Aruküla Põhikool,   piia.haab@gmail.com
  19. Kai Habakukk  — Jõhvi Gümnaasium,   kaihabakukk@gmail.com
  20. Ursula Hakk  — Värska Gümnaasium,   ursulahakk@hot.ee
  21. Halja Haljasorg  — pensionil,   halja@solo.delfi.ee, AULIIGE  2013
  22. Lisel Helbrodt  — Valga Põhikool,   lisel.helbrodt@valgagym.ee
  23. Ain Heinaru  — TÜ geneetika prof., AULIIGE  2012
  24. Meri Heinsalu  — Viimsi Kool,   Meri.Heinsalu@viimsi.edu.ee
  25. Celia Hirmo  — Tartu Decartes'i Lütseum,   celia@ut.ee
  26. Mare Hirtentreu  — Rakvere Gümnaasium,   hirtentreu1@hot.ee
  27. Age Hälvin  — Vormsi kool,   age@vormsi.ee
  28. Heli Illipe-Sootak  — Audentese Spordigümnaasium,   heli.sootak@gmail.com
  29. Liina Inno  — Keila Kool,   liina.inno@gmail.com
  30. Ülle Irdt  — Tartu Täiskasvanute Gümnaasium,   ylle.irdt@gmail.com
  31. Jelena Jetskalo  — Tallinna Mustjõe Gümnaasium,   jelena.jetskalo@gmail.com
  32. Talvi Jusilo  — Kodila Põhikool,   talvijusilo@gmail.com   Toetajaliige
  33. Aiki Jõgeva  — Kääpa Põhikool,   aiki@koopakool.edu.ee
  34. Anna-Liisa Jõgi  — Tallinna Ülikool,   annaliisa.jogi@gmail.com
  35. Kaire Jõgi  — Tartu Kutsehariduskeskus,   kaire.jogi@khk.tartu.ee
  36. Urve Jõgi  — Kilingi-Nõmme Gümnaasium,   urvejg@gmail.com
  37. Meeli Jänes  — Kohila Gümnaasium,   meelijanes@gmail.com
  38. Helle Järvalt  — Lähte Ühisgümnaasium,   hellejarvalt@gmail.com
  39. Mari Järve  — Tarvastu Gümnaasium,   marijarve@gmail.com
  40. Ester Järvekülg  — AULIIGE  2016,   ester.jarvekulg@vjk.vil.ee
  41. Kaupo Järviste  — Tartu Tamme Kool   AULIIGE  2010,  kaupo@tamme.tartu.ee
  42. Fred Jüssi  — AULIIGE  2011
  43. Saima Kaarna  — Hugo Treffneri Gümnaasium,   saima@htg.tartu.ee
  44. Kristel Kadak  — Turba Gümnaasium,   kristelkadak@gmail.com
  45. Marge Kaiv  — Tõrva Gümnaasium,   margekaiv@hot.ee
  46. Külli Kalamees-Pani  — TÜ Loodusmuuseum,   kulli.kalamees-pani@ut.ee
  47. Marina Kamenskaja  — Ülenurme Gümnaasium,   marina.kamenskaja@yle.edu.ee
  48. Eve Kanger  — Kadrina Keskkool,   eve.kanger@mail.ee
  49. Inga Kangur  — Keila Kool,   inga.kangur@gmail.com
  50. Marika Karden-Raud  — Võru Gümnaasium,   marika.karden@gmail.com
  51. Kirstin Karis  — Miina Härma Gümnaasium,   kirstin.karis@gmail.com
  52. Maie Karakatš  — Põlva Gümnaasium,   maiekarakats@gmail.com
  53. Triinu Karolin  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   triinukarolin@gmail.com
  54. Janne Karu  — Tallinna Rahumäe Põhikool,   jannekaru1@gmail.com
  55. Karin Keert  — Viimsi Kool,   karin.keert@viimsi.edu.ee
  56. Viive Kiis  —  AULIIGE  2015, viive.kiis@gmail.com
  57. Krista Kiisler  — Tallinna 32. Keskkool,   krista.kiisler@32kk.edu.ee
  58. Aigi Kikkas  — TÜ Haridusteaduste instituut,   aigikikkas@gmail.com, aigi.kikkas@ut.ee
  59. Merike Kilk  — Tartu Hansa Kool,   merike1.kilk@gmail.com
  60. Gea Kiudorf  — Tartu Mart Reiniku kool,   gea.kiudorf@gmail.com
  61. Anri Kivil  — Tallinna Arte Gümnaasium,   anri.kivil@pjk.ee
  62. Lembi Kivil  — Kiili Gümnaasium,   bio.kem@mail.ee
  63. Sirje Kivil  — Kohtla-Järve Järve Kool,   skivil@ut.ee
  64. Irja Kivimägi  —Saverna põhikool,   irja.kivimagi@mail.ee
  65. Katrin Kivisikk  — Tallinna Polütehnikum,   Katrin.Kivisikk@tptlive.ee
  66. Maris Kivistik  — Keskkonnaamet,   Maris.Kivistik@keskkonnaamet.ee
  67. Mariell Kollin  — Paide Põhikool,   mariell.kollin@paidepk.ee
  68. Liina Kollo  — Jõhvi Gümnaasium,   liina.kollo@johvi.edu.ee, kollo.liina@gmail.com
  69. Merike Kompus  — Jõgeva Põhikool,   merikeko@hot.ee
  70. Mall Koppel  — Kuusalu Keskkool,   mall.koppel@mail.ee
  71. Marika Kose  — FIE Marika Kose,   marika.kose@mail.ee
  72. Eda Koskor  — Türi Ühisgümnaasium,   eda.koskor@gmail.com
  73. Evelyn Kostabi  — Ülenurme Gümnaasium,   evelyn.kostabi@mail.ee
  74. Kristel Kotsar  — Tallinna Sikupilli Lasteaed,   kriss.kotsar@mail.ee
  75. Evelin Kristin  — Saue Gümnaasium,   evelinkristin@gmail.com
  76. Julia Kropatševa  — Kohtla-Järve Slaavi Põhikool,   kropatseva@gmail.com
  77. Ruth Kruusamäe  — Rakvere Eragümnaasium,   ruthkruusamae@gmail.com   Toetajaliige
  78. Heidi Kukk  — Parksepa Keskkool,   heidi.juul@gmail.com
  79. Tiia Kuresoo  — Elva Gümnaasium,   tiiaku@elvag.edu.ee
  80. Maarja Kuuspu  — Tartu Variku Kool,   maarja.kuuspu@gmail.com
  81. Rando Kuustik  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   rando.kuustik@mail.ee
  82. Marika Külm  — Tartu Tervishoiu Kõrgkool,   marika@aroomteraapia.ee
  83. Kati Kümnik  — Kiltsi Põhikool,   kymnikkati@gmail.com
  84. Kristi Laanesoo  — Tartu Erakool,   kristi.laanesoo@gmail.com
  85. Anne Laius  — Miina Härma Gümnaasium,   anne.laius@ut.ee
  86. Kersti Lankots  —   kersti.lankots@gmail.com
  87. Saima Laos  — AULIIGE  2011,   saima@aia.tartu.ee
  88. Urve Lehestik  — Põlva Kool,   urve.lehestik@gmail.com
  89. Ene Lehtmets  — Tallinna Tehnikagümnaasium,   ene.lehtmets@ttg.edu.ee
  90. Aive Leimann  — Tapa Gümnaasium,   aivivalk@hot.ee
  91. Elge Leiten  — Tartu Emajõe Kool,   elge.leiten@gmail.com
  92. Urmas Lekk  — Pärnu Kuninga Tänava Kool,   uduvere.urmas@gmail.com
  93. Egle Lellep  — J. V. Veski nim. Maarja Põhikool,   egle.lellep@gmail.com
  94. Eedi Lelov  — Sindi Gümnaasium,   buteo@hot.ee
  95. Illar Leuhin  — TÜ Kirilased, Tartu Linnavalitsus   illar@kirilane.ee
  96. Riina Lillemägi  — Rapla Vesiroosi Gümnaasium,   riina.lillemagi@gmail.com
  97. Luule Linamäe  — Valtu Põhikool & Rapla Ühisgümnaasium,   linamelu@gmail.com
  98. Ruth Ling  — AULIIGE  2007
  99. Nataliya Lobosok  — Jõhvi Vene Põhikool,   lnatalnata@gmail.com
  100. Marje Loide  — Lihula Gümnaasium,   marjeloide@gmail.com
  101. Kaisa Helena Luht  — Tallinna Inglise Kolledž,   kaisa@tik.edu.ee
  102. Leelo Lusik  — Are Kool,   leelo.lusik@gmail.com
  103. Tiiu Lõhmus  — Mustjala Lasteaed-Põhikool,   tiiule@hot.ee
  104. Ene Lätti  — Abja Gümnaasium,   ene.latti@mail.ee
  105. Anne-Ly Lään  — Tallinna 21. Kool,   annely@21k.ee
  106. Alar Läänelaid  — Tartu Ülikool, AULIIGE  2019
  107. Eelika Lüll  — Pärnu Ülejõe Põhikool,   eelikalyll@gmail.com
  108. Kersti Lüsi  — Kärdla Põhikool,   kersti@kardla.edu.ee
  109. Edith Maasik  — Kohila Gümnaasium,   edith.maasik@kohila.edu.ee
  110. Ott Maidre  — Tartu Tamme Gümnaasium,   ott.maidre@gmail.com
  111. Anastassia Makarova  — Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium,   anastassia.valerjevna@gmail.com
  112. Külli Maleva  — Karlova Põhikool,   kpraakli@hot.ee
  113. Tiiu Maran  — Väike-Maarja Õppekeskus,   tiiu.maran@mail.ee
  114. Mati Martin  —  AULIIGE  2015, Tartu Ülikool, mati.martin@ut.ee
  115. Meeli Mets  — Värska Gümnaasium,  meeli.mets@gmail.com
  116. Linda Metsaorg  — AULIIGE  2006
  117. Jaak-Albert Metsoja  — Tabivere Põhikool,   jaakalbert@gmail.com
  118. Andrus Metsma  — Rapla Täiskasvanute G & Edapere Põhikool,   ametsma@hot.ee
  119. Kadri Mettis  — Audentes International School,   k6ivkadri@gmail.com
  120. Sirje Miglai  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   smiglai@koidulag.edu.ee
  121. Geidi Mitt  — Haabneeme Kool,   geidi.mitt@gmail.com
  122. Kristel Mäekask  — Lilleküla Gümnaasium,   kristel.maekask@hot.ee
  123. Ingrid Mäesalu  — Tallinna Lilleküla Gümnaasium,   ingrid.maesalu@lillekyla.edu.ee
  124. Lauri Mällo  — Tartu Jaan Poska Gümnaasium,   lauri.mallo@jpg.tartu.ee
  125. Riina Mändla  — Tartu Kutsehariduskeskus,   riina.mandla@khk.ee
  126. Maarika Männil  — Keskkonnaamet,   maarika.mannil@gmail.com
  127. Tiina Naissoo  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   tiina.naissoo@mail.ee
  128. Aire Narits  — Põltsamaa Ühisgümnaasium,   akakapsas@hot.ee
  129. Anu Nurk  — Järva-Jaani Gümnaasium,   nunu.ark@mail.ee
  130. Gerta Nurk  — Kuressaare Gümnaasium,   gerta@oesel.edu.ee
  131. Rutt Nurk  — Vinni-Pajusti Gümnaasium,   ruttnurk60@gmail.com
  132. Hele Nööri  — Koonga Kool,   helenoori@gmail.com
  133. Sirle Oja  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   sirle.oja@gag.ee
  134. Marianne Olbrei  — TÜ Haridusteaduste instituut,   marianne.olbrei@mail.ee
  135. Aime Ong  — Tartu Herbert Masingu Kool,   aimeong@masing.tartu.ee
  136. Imbi Oolup  — Leisi Keskkool,   imbi@leisi.oesel.ee
  137. Aino Orgmets  — AULIIGE  2007
  138. Riina Otsus  — Tallinna 21. Kool,   riinaotsus@hotmail.com
  139. Evi Padu  — Tartu Ülikool, evi.padu@ut.ee,   AULIIGE  2014
  140. Eva Palk  — Pärnu-Jaagupi Põhikool,   eeva.palk@mail.ee
  141. Margus Pedaste  — TÜ SOHI,   margus.pedaste@ut.ee
  142. Martin Pent  — Haljala Gümnaasium,   pentmartin@gmail.com
  143. Krista Piir  — Kohtla-Järve Maleva Põhikool,   krista.suti@gmail.com
  144. Evi Piirsalu  — Nõo Põhikool,   evipiirsalu@gmail.com
  145. Kadi Piirsalu  — Peetri Lastead-Põhikool,   kaditamm7@gmail.com
  146. Liivi Plint  — Tartu Raatuse Gümnaasium,   liivi@rtk.tartu.ee
  147. Veronika Pook (Uusna)  — Jõgevamaa Gümnaasium,   veronika@chaplin.ee
  148. Karin Poola  — Palade Põhikool,   karinpoola@hot.ee, AULIIGE  2020
  149. Eve Popp  — Pärnu Ühisgümnaasium,   evepopp@hot.ee
  150. Kadri Pulk  — Kose Gümnaasium,   kadripulk@gmail.com
  151. Siret Pung  — Kadrina Keskkool,   siret.pung@gmail.com
  152. Maarja Põder  — Parksepa Keskkool,   poder.maarja@gmail.com
  153. Krista Põllula  — Väätsa Põhikool,   pollulak@gmail.com
  154. Andres Raa  — AULIIGE  2018
  155. Lee Raide  — Tallinna Toomkool, lee.raide@gmail.com
  156. Ivi Rammul  — Viimsi Gümnaasium,   ivi.rammul@vmg.edu.ee
  157. Aino Raudvassar  — aino.raudvassar@gmail.com, AULIIGE  2013
  158. Helina Reino  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   helina.reino@mail.ee
  159. Hendrik Relve  — AULIIGE  2017
  160. Külli Relve  — Audentese Erakool,   kylli.relve@audentes.ee
  161. Liis Rüütel  — Luunja Keskkool,   liisryytel@gmail.com
  162. Tiivi Rüütel  — Valga Põhikool,   tiivi@valgapk.edu.ee
  163. Kadriann Saar  — Peetri Lasteaed Põhikool,   kadriann.saar@gmail.com
  164. Merje Saarniit  — Tsirguliina Keskkool,   merje7358@gmail.com
  165. Tiiu Saava  — AULIIGE  2012
  166. Aili Saluveer  — Karlova Selts,  ailile@gmail.com  Toetajaliige
  167. Kristi Saksniit — August Kitzbergi nimeline Gümnaasium, kristi086@gmail.com
  168. Eve Sarap  — Kuusalu Keskkool,   evesarap1@gmail.com
  169. Tago Sarapuu  — Tallinna Ülikool, Haridusinnovatsiooni keskus & TÜ LOTE,   tago.sarapuu@tlu.ee
  170. Meeli Savolainen  — Türi Põhikool,   meeli000@hot.ee
  171. Rauno Savolainen  — Tartu Mart Reiniku Kool,   savolainen001@gmail.com
  172. Eda Selgis  — Jüri Gümnaasium,   eda.selgis@gmail.com
  173. Ell Sellis  — Audentese Spordigümnaasium Otepääl,   selliseell@gmail.com
  174. Geil Siim  — Elva Gümnaasium,   geil@elvag.edu.ee
  175. Leelo Sillaots  — reservis,   leelos@hot.ee
  176. Ülle Sillasoo  — Tallinna Balletikool,   sillasoo.ulle@gmail.com
  177. Ly Siniväli  — Puka Keskkool,   ly.taur@gmail.com
  178. Tiina Sirelpuu  — Rakvere Reaalgümnaasium,   tiina.sirelpuu@rrg.ee
  179. Sirje Sisask  — Tartu Ülikooli muuseum,   sinisoo@hotmail.com
  180. Mall Schmidt  — Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium,  AULIIGE  2017   mall@jarve.edu.ee
  181. Anna Smertina  — Lasnamäe Gümnaasium,   smertina@gmail.com
  182. Imbi Soa  — Kuuste Kool,   ksoa@hot.ee
  183. Ülle Soom  — Aste Põhikool,   ylle@aste.edu.ee
  184. Tiina Sõber  — Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium,   tiina.sober@kjpg.tartu.ee
  185. Karmen Süld  — Viljandi Gümnaasium,   karmen.syld@outlook.com
  186. Kristiina Taits  — Nõva Kool,   kristiina.taits@gmail.com
  187. Rauno Talussaar  — Kallavere Keskkool,   jumping142@gmail.com
  188. Evelyn Tamm  — Ala Põhikool,   evelyn.tamm@mail.ee
  189. Tiia Tamm  — tiia.tamm.002@mail.ee
  190. Karl Tammiste  — Põlva kool, karl.tammiste@gmail.com
  191. Tiia Tasuja  — Saue Gümnaasium,   tiiatasuja@saue.edu.ee
  192. Sirje Tekko  — Tallinna Prantsuse Lütseum,   sirje.tekko@gmail.com
  193. Anneli Tell  — Tamsalu Gümnaasium,   anneli.tell@gmail.com
  194. Merike Teppan  — varem: Oskar Lutsu Palamuse G,   teppan.merike@gmail.com
  195. Luise Tiks  — Tallinna Inglise Kolledž,   luise.tiks@tik.edu.ee
  196. Urmas Tokko  — Tartu Tamme Gümnaasium,   urmas.tokko@tammegymnaasium.ee
  197. Evelin Toom  — Elva Gümnaasium,   evelint@elvag.edu.ee
  198. Marika Toom  — Kunda Ühisgümnaasium,   marikatoom@hot.ee
  199. Merle-Kairit Toom  — Rannu Kool,   merlekairit@gmail.com
  200. Ülli Toomemäe  — Kabala Lasteaed-Põhikool, Märjamaa Gümnaasium   yllitoom@gmail.com
  201. Eve Torv  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   eve.torv@gmail.com
  202. Svetlana Tund  — Haabersti Vene Gümnaasium,   svetlana.tund@mail.ee
  203. Ants Tuulmets  — AULIIGE  2016
  204. Asta Tuusti  — Tallinna Loodusmuuseum,   asta.tuusti@loodusmuuseum.ee
  205. Triinu Tõrv  — Tallinna Euroopa Kool,   triinu.torv@est.edu.ee
  206. Marlen Tärgla  — Tartu KHK, Saduküla Põhikool,   marlen.targla@khk.ee
  207. Pille Türner —Lagedi Kool,   pilletyrner@hotmail.com
  208. Tiiu Uibo  — Tallinna 21. Kool,   tiiu@21k.ee
  209. Ulvi Urgard  — Saue Gümnaasium,   ulvi.urgard@mail.ee
  210. Mari Uudelt  — Tallinna Järveotsa Gümnaasium,   mari.uudelt@gmail.com
  211. Evi Uus  — AULIIGE  2009
  212. Inge Vahter  — Saaremaa Ühisgümnaasium,   inge@syg.edu.ee, AULIIGE  2020
  213. Eha Vahtras  — Vanalinna Hariduskolleegium,   evahtras@gmail.com
  214. Ivi Vainjärv  — Väike-Maarja Gümnaasium,   vainjarv@gmail.com
  215. Mall Vainola  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   mall@vainola.ee
  216. Teele Valdma  — Ardu kool,   teele_valdma@hotmail.com
  217. Ly Valdmaa  — Suure-Jaani Kool,   ly@s-jaani.ee
  218. Virge Valdmaa  — Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium,   virge@palamuse.edu.ee
  219. Ana Valdmann  — Tartu Kommertsgümnaasium,   anavaldmann@gmail.com
  220. Ülle Valgi  — Häädemeeste Keskkool,   ylle.valgi29@gmail.com
  221. Kerli Vallmann  — Kallavere Keskkool,   ​kerli.vallmann@gmail.com
  222. Liia Varend  — SA Innove,   lvarend@gmail.com
  223. Kersti Veskimets  — Tallinna Reaalkool,   KerstiVeskimets@hotmail.com
  224. Tiina Viir  — Tarvastu Gümnaasium,   viirtiina@gmail.com
  225. Sirli Vijar  — Jõgevamaa Gümnaasium,   sirli.vijar@gymnaasium.ee
  226. Jelena Vill  — Tallinna Tööstushariduskeskus,   jelena.vill1960@gmail.com
  227. Mare Vlassov  — Pärnu Raeküla Kool,   mare.vlassov@gmail.com
  228. Veikko Vunk  — Puka Keskkool,   veikkovunk@hot.ee
  229. Silja Võsaste  — Jõgeva Põhikool,   siljavosaste@hot.ee
  230. Merle Ööpik  — Põlva Gümnaasium,   merle.oopik@gmail.com


NB! Kui Teie e-posti aadress on muutunud, siis andke sellest koheselt teada veebihaldurile, vastasel korral ei jõua postiloendisse (ehk listi) saadetud kirjad teieni. Listi on võimalik kirjutada vaid selles registreeritud aadressilt, tegemist on nn kinnise listiga.

Viimased täpsustused: 16.02.2020

 


  Näita varasemaid liikmeid

teade


Menüüs navigeerimiseks
mine tagasi lehekülje ülaserva

legend



Sele:
Auliikmed
Toetajaliikmed

Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü