logo
 
Suvekooli 2017 registreerunud

Järvselja suvekooli seni registreerunud


Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 18.08.2017 8:25


  1.  Eedi Lelov – Sindi Gümnaasium
  2.  Karl Tammiste – Põlva Kool
  3.  Aiki Jõgeva – Kääpa Põhikool
  4.  Krista Piir – Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium    5741 2506
  5.  Arina Galkin – Pärnu Rääma Põhikool
  6.  Robert Kiviselg – Pärnu Rääma Põhikool
  7.  Heli Illipe-Sootak – Audentese Spordigümnaasium
  8.  Ell Sellis – Audentese Spordigümnaasium Otepääl   523 8902
  9.  Edith Maasik – Kohila Gümnaasium    5835 8561
  10.  Eda Selgis – Jüri Gümnaasium
  11.  Lisel Helbrodt – Valga Gümnaasium, Valga Põhikool 
  12.  Tiivi Rüütel – Valga Põhikool
  13.  Rutt Nurk – Vinni-Pajusti Gümnaasium    5552 6586
  14.  Külli Relve – Audentese Erakool   528 4718
  15.  Inga Kangur – Keila kool    5664 0863
  16.  Tiina Gashkov – Jõhvi Põhikool    504 9193
  17.  Meri Heinsalu – Viimsi Keskkool    5367 3865
  18.  Ivi Rammul – Viimsi Keskkool
  19.  Kristi Adosson – Tartu Erakool
  20.  Kertu Kuusksalu – Tartu Erakool
  21.  Ene Lätti – Abja Gümnaasium   ene.latti@mail.ee
  22.  Tanel Pärnamets – Tartu Erakool
  23.  Meeli Savolainen – Türi Põhikool   5559 9020
  24.  Eva Palk – Pärnu-Jaagupi Põhikool   5340 3772
  25.  Aime Ong – Tartu Herbert Masingu Kool    5562 2825
  26.  Tiiu Maran – Väike-Maarja Õppekeskus   5199 2559
  27.  Aili Alatsei – Koeru Keskkool, Rakke Kool 
  28.  Merike Kompus – Jõgeva Põhikool 
  29.  Pilvi Ailt – Võhma Kool 
  30.  Luule Linamäe – Valtu Põhikool, Rapla Ühisgümnaasium 
  31.  Ivi Vainjärv – Väike-Maarja Gümnaasium
  32.  Liia Varend – SA Innove 
  33.  Hille Arumäe – Vändra Gümnaasium   5824 0807
  34.  Svetlana Tund – Räpina Aianduskool   502 2572
  35.  Silja Võsaste – Jõgeva Põhikool 
  36.  Eve Kanger – Kadrina Keskkool
  37.  Aire Narits – Põltsamaa Ühisgümnaasium
  38.  Kersti Lüsi – Kärdla Põhikool, Hiiumaa Gümnaasium
  39.  Ly Valdmaa – Suure-Jaani Kool
  40.  Ülli Toomemäe – Kabala Lasteaed-Põhikool, Märjamaa Gümnaasium 
  41.  Leelo Lusik – Are Kool
  42.  Asta Tuusti – Keskkonnaministeerium 
  43.  Maris Agasild – Pärnu Koidula Gümnaasium   553 7479
  44.  Eve Popp – Pärnu Ühisgümnaasium
  45.  Ülle Irdt – Tartu Täiskasvanute Gümnaasium    5566 6263
  46.  Aigi Kikkas – TÜ Haridusteaduste instituut
  47.  Mare Hirtentreu – Vinni-Pajusti Gümnaasium   hirtentreu1@gmail.com
  48.  Hele Nööri – Pärnu-Jaagupi Põhikool
  49.  Marianne Olbrei – TÜ Haridusteaduste instituut
  50.  Egle Lellep – J. V. Veski nim. Maarja Põhikool   5565 1755
  51.  Urve Jõgi – Kilingi-Nõmme Gümnaasium   5814 0781
  52.  Külli Kalamees – TÜ Loodusmuuseum
  53.  Marje Loide – Lihula Gümnaasium   5615 7420
  54.  Heidi Kukk – Parksepa Keskkool   5560 4093
  55.  Urve Lehestik – Põlva kool

Suvekooli kava

 

Legend
— suvekool rahastatud
— õppepäeva arve väljastamata | — ei soovi osaleda
18.08.2017 8:25 laekumine kontrollimata
— arve tasutud
— soovib küüti  helistada pakkumisteks
— tuleb oma autoga —  helistada küsimiseks
— kohaletulek korraldatud

Inimesed selles nimistus on
registreerumise järjekorras.
Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü