logo
 
Konverentsile registreerinud
 


EBÜ 8. talvepäevadel osalejad


Inimesed on selles nimistus registreerumise järjekorras.

Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 19.03.2014 19:59


EBÜ VIII Talvekonverentsile 2014 on registreeritud:

  1.   Pilvi Ailt   —  Võhma Gümnaasium
  2.   Aili Alatsei   —  Koeru Keskkool
  3.   Leelo Lusik   —  Are Põhikool
  4.   Eve Popp   —  Pärnu Ühisgümnaasium
  5.   Kaire Jõgi   —  Tartu Kutsehariduskeskus
  6.   Ester Järvekülg   —  Viljandi Jakobsoni Kool
  7.   Meeli Savolainen   —  Türi Põhikool
  8.   Maarika Männil   —  (Paide)
  9.   Maris Agasild   —  Pärnu Ülejõe Gümnaasium
  10.   Inga Kangur   —  Märjamaa Gümnaasium
  11.   Ivi Rammul   —  Pirita Majandusgümnaasium
  12.   Eve Torv   —   Jakob Westholmi Gümnaasium
  13.   Hille Arumäe   —   Vändra Gümnaasium
  14.   Ülli Toomemäe   —   Kabala Lasteaed-Põhikool
  15.   Merike Kompus   —   Jõgeva Põhikool
  16.   Marje Loide   —   Lihula Gümnaasium
  17.   Meeli Jänes   —   Kehtna Põhikool
  18.   Krista Kiisler   —   Tallinna 32. Keskkool
  19.   Kersti Veskimets   —  Tallinna Reaalkool
  20.   Siret Pung   —   Kadrina Keskkool
  21.   Edith Maasik   —   Kohila Gümnaasium
  22.   Riina Laidemäe   —  Rapla Vesiroosi Gümnaasium
  23.   Krista Piir   —   Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
  24.   Lauri Mällo   —  Tartu Jaan Poska Gümnaasium
  25.   Kaupo Järviste   —  Tartu Tamme Gümnaasium
  26.   Ene Lätti   —  Abja Gümnaasium
  27.   Urve Jõgi   —   Kilingi-Nõmme Gümnaasium
  28.   Marika Kose   —  Kihnu Põhikool
  29.   Mall Koppel   —  Tapa Gümnaasium
  30.   Katrin Ojalill   —   Tallinna Polütehnikum
  31.   Luule Linamäe   —   Valtu Põhikool, Rapla Ühisgümnaasium
  32.   Saima Kaarna   —  Hugo Treffneri Gümnaasium
  33.   Sirle Oja   —   Gustav Adolfi Gümnaasium
  34.   Eva Palk   —   Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
  35.   Külli Relve   —  Audentese Erakool
  36.   Helina Reino   —   Gustav Adolfi Gümnaasium
  37.   Evi Piirsalu   —  Nõo Põhikool
  38.   Tiina Gaškov   —   Jõhvi Gümnaasium
  39.   Aigi Kikkas   —  Tartu Kivilinna Gümnaasium
  40.   Rauno Savolainen   —  Tartu Mart Reiniku Kool
  41.   Marina Kamenskaja   —  Ülenurme Gümnaasium
  42.   Tiiu Liimets   —  Eesti Loodusmuuseum
  43.   Evelyn Kostabi   —  Ülenurme Gümnaasium
  44.   Ulvi Urgard   —   Saue Gümnaasium
  45.   Aire Narits   —  Põltsamaa Ühisgümnaasium
  46.   Sirje Kivil   —  Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
  47.   Mall Schmidt   —  Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
  48.   Sirje Tekko   —  Tallinna Prantsuse Lütseum
  49.   Meri Heinsalu   —  Viimsi Keskkool
  50.   Asta Tuusti   —  RMK Sagadi Metsakeskus
  51.   Aime Ong   —  Tartu Herbert Masingu Kool
  52.   Urmas Tokko   —  Tartu Tamme Gümnaasium
  53.   Margus Pedaste   —  Tartu Ülikool
  54.   Riina Otsus   —  Tallinna 21. Kool
  55.   Evelyn Tamm   —  Ala Põhikool
  56.   Merike Teppan   —  Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
  57.   Virge Valdmaa   —  Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
  58.   Maarja Viise   —  Parksepa Keskkool
  59.   Külli Maleva   —  Tartu Karlova Gümnaasium
  60.   Lisel Helbrodt   —  Valga Gümnaasium, Valga Põhikool
  61.   Lembi Kivil   —  Kiili Gümnaasium
  62.   Ülle Irdt   —  Miina Härma Gümnaasium
  63.   Aiki Jõgeva   —  Kääpa Põhikool
  64.   Imbi Soa   —  Kuuste Kool
  65.   Mare Vlassov   —  Pärnu Raeküla Kool
  66.   Merje Saarniit   —  Tsirguliina Keskkool
  67.   Külli Kalamees-Pani   —  Tartu Ülikooli loodusmuuseum
  68.   Urmas Lekk   —  Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
  69.   Merike Kilk   —  Tartu Kommertsgümnaasium
  70.   Helle Järvalt   —  Lähte Ühisgümnaasium
  71.   Rutt Nurk   —  Rakvere Gümnaasium
  72.   Triinu Karolin   —  Läänemaa Ühisgümnaasium
  73.   Silja Võsaste   —  Jõgeva Põhikool
  74.   Ljudmila Nikitina   —   Jõhvi Vene Gümnaasium
  75.   Maris Kivistik   —  Keskkonnaamet
  76.   Urve Lehestik   —  Põlva Ühisgümnaasium
  77.   Marianne Olbrei   —  TÜ haridusteaduste instituut
  78.   Aivo Tamm   —  Tartu Ülikooli loodusmuuseum
  79.   Ulvi Kruus   —  Tartu Kunstigümnaasium
  80.   Hele Nööri   —  Koonga Põhikool
  81.   Andrus Metsma   —  Rapla Täiskasvanute Gümnaasium
  82.   Celia Hirmo   —  Otepää Gümnaasium
  83.   Tiia Kuresoo   —  Elva Gümnaasium
  84.   Anu Nurk   —  Järva-Jaani Gümnaasium
  85.   Kadri Rannala   —  Eesti Tervishoiu Muuseum
  86.   Helena Orle   —  Eesti Tervishoiu Muuseum
  87.   Kennet Roosipuu   —  Eesti Tervishoiu Muuseum
  88.   Ursula Hakk   —  Värska Gümnaasium
  89.   Marge Kaiv   —  Tõrva Gümnaasium
  90.   Tiina Asi   —  Parksepa Keskkool
  91.   Mari Järve   —  Tarvastu Gümnaasium
  92.   Ana Valdmann   —  Tartu Kommertsgümnaasium
  93.   Tiiu Allikmaa   —  Saku Gümnaasium
Registreerumine Eesti bioloogiaõpetajate talvepäevadele

Rühmadesse jaotumine:
Nimed ei lähe tabelisse automaatselt, piisab ühekordsest registreerumisest! Tabel on viimati uuendatud 20.02.2014 18:15

  Loodusmaja   Tervishoiu Kõrgkool   Maaülikool 1   Maaülikool 2   Õppekava probleemid
1. Meeli Savolainen 1. Luule Linamäe 1. Marje Loide 1. Ene Lätti 1. Marika Kose
2. Merike Kompus 2. Meeli Jänes 2. Evi Piirsalu 2. Andrus Metsma 2. Mari Järve
3. Urve Jõgi 3. Mare Vlassov 3. Meri Heinsalu 3. Aire Narits 3. Aiki Jõgeva
4. Ester Järvekülg 4. Rutt Nurk 4. Eva Palk 4. Kersti Veskimets 4. Edith Maasik
5. Marianne Olbrei 5. Marina Kamenskaja 5. Urve Lehestik 5. Aili Alatsei 5. Leelo Lusik
6. Hille Arumäe 6. Evelyn Kostabi 6. Pilvi Ailt 6. Mall Koppel 6. Krista Kiisler
7. Virge Valdmaa 7. Hele Nööri 7. Helle Järvalt 7. Maris Agasild 7. Külli Relve
8. Rauno Savolainen 8. Siret Pung 8. Ülle Irdt 8. 8. Ana Valdmann
9. Helena Orle 9. Merje Saarniit 9. Kaire Jõgi    
10. Tiiu Allikmaa 10. Merike Teppan 10. Külli Kalamees-Pani    
  11. Inga Kangur 11. Helina Reino    
  12. Sirje Kivil 12. Ulvi Kruus    
  13. Ursula Hakk 13. Eve Popp    
  14. Krista Piir 14. Ivi Rammul    
  15. Eve Torv 15. Celia Hirmo    
  16. Kennet Roosipuu 16. Tiia Kuresoo    
. 17. Mall Schmidt 17. Aime Ong    
. 18. Riina Laidemäe 18. Anu Nurk    
.   19. Sirje Tekko    
20.   20. Marge Kaiv    

 

Legend
— arve väljastamata
— seisuga 19.03.2014 19:59 laekumine kinnitamata
— arve tasutud
— tellitud öömaja broneerimine





 
logo
Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
Menüü
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079