logo
 
T18 registreerunud

100 aastat loodusteaduslikku haridust Eesti Vabariigis


Konverentsile registreerunud


Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 14.02.2018 20:12


  1.  Edith Maasik – Kohila Gümnaasium
  2.  Liia Varend – SA Innove 
  3.  Aiki Jõgeva – Kääpa Põhikool
  4.  Sirje Kivil – Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
  5.  Meri Heinsalu – Viimsi Keskkool
  6.  Rutt Nurk – Vinni-Pajusti Gümnaasium
  7.  Merike Kompus – Jõgeva Põhikool
  8.  Tiiu Maran – Väike-Maarja Õppekeskus
  9.  Eda Selgis – Jüri Gümnaasium
  10.  Pilvi Ailt – Võhma Kool
  11.  Jelena Jetskalo – Tallinna Mustjõe Gümnaasium
  12.  Ivi Rammul – Viimsi Keskkool
  13.  Karin Poola – Palade Põhikool, Palade Loodushariduskeskus
  14.  Anneli Vahesalu – Vinni-Pajusti Gümnaasium
  15.  Annika Kala – Olustvere Põhikool
  16.  Merike Teppan – Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
  17.  Helina Reino – Gustav Adolfi Gümnaasium
  18.  Marje Loide – Lihula Gümnaasium 
  19.  Ana Valdmann – Tartu Veeriku Kool 
  20.  Tiina Gashkov – Jõhvi Põhikool 
  21.  Helgi Koho – Jõgeva Täiskasvanute Keskkool
  22.  Urmas Tokko – Tartu Tamme Gümnaasium 
  23.  Leelo Lusik – Are Kool
  24.  Mare Vlassov – Pärnu Raeküla Kool
  25.  Külli Relve – Audentese Erakool
  26.  Neeme Katt – Jõgeva Põhikool
  27.  Moonika Teppo – Tartu Ülikool
  28.  Katrin Vaino – Tartu Ülikool
  29.  Riina Reiljan – Tartu Kivilinna Kool
  30.  Merle-Kairit Toom – Rannu kool
  31.  Helgi Muoni – Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
  32.  Urve Jõgi – Kilingi-Nõmme Gümnaasium 
  33.  Urmas Heinaste – Tartu Annelinna Gümnaasium
  34.  Ly Valdmaa – Suure-Jaani Kool
  35.  Nataliya Lobosok – Jõhvi Vene Põhikool 
  36.  Andrus Metsma – Rapla Täiskasvanute Gümnaasium, Kehtna Põhikool 
  37.  Laura Herm – Rakvere Reaalgümnaasium
  38.  Hille Eek – Viimsi keskkool
  39.  Pille Ers – Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
  40.  Kersti Veskimets – Tallinna Reaalkool
  41.  Merike Einma – Paide Gümnaasium
  42.  Külli Maleva – Tartu Karlova Kool 
  43.  Krista Hallen – Tallinna Tööstushariduskeskus
  44.  Urve Lehestik – Põlva Kool 
  45.  Riina Serglov – Märjamaa Gümnaasium
  46.  Anne Laius – Miina Härma Gümnaasium, Tartu Ülikool 
  47.  Eve Torv – Jakob Westholmi Gümnaasium 
  48.  Evelyn Kostabi – Ülenurme Gümnaasium 
  49.  Marika Jagomägi – Paikuse Põhikool, Uulu Põhikool
  50.  Katrin Jõgi – Orissaare Gümnaasium
  51.  Mare Ots – Jõõpre Kool
  52.  Ele Luur – Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium
  53.  Marika Külm – Tartu Tervishoiu Kõrgkool 
  54.  Marika Karden-Raud – Võru Gümnaasium 
  55.  Tiina Sirelpuu – Rakvere Reaalgümnaasiuml 
  56.  Imbi Soa – Kuuste Kool 
  57.  Kaire Koonik – Ülenurme Gümnaasium
  58.  Gea Kiudorf – Tartu Mart Reiniku Kool
  59.  Lauri Mällo – Tartu Jaan Poska Gümnaasium
  60.  Sirle Morozova – Tartu Mart Reiniku Kool
  61.  Egle Lellep – J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikool
  62.  Kristi Laanesoo – Tartu Erakool
  63.  Aigi Kikkas – Tartu Ülikool
  64.  Erkki Tempel – Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
  65.  Kristel Kotsar – Tallinna Sikupilli Lasteaed
  66.  Marina Kamenskaja – Ülenurme Gümnaasium
  67.  Tiina Sõber – Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
  68.  Aire Narits – Põltsamaa Ühisgümnaasium
  69.  Tiina Marmor – Emmaste Põhikool
  70.  Kädi Koppel – C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool
  71.  Ulvi Kruus – Võru Gümnaasium, Tartu Variku Kool
  72.  Inga Kangur – Keila kool
  73.  Marianne Olbrei – Tartu Ülikool
  74.  Merje Saarniit – Tsirguliina Keskkool
  75.  Ene Lätti – Abja Gümnaasium
  76.  Silja Võsaste – Jõgeva Põhikool
  77.  Eve Kangur – Lasila Põhikool
  78.  Mall Schmidt – Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium
  79.  Külli Kalamees-Pani – Tartu Ülikooli loodusmuuseum, Tartu Tamme Gümnaasium
  80.  Mari Järve – Tartu Ülikool
  81.  Kaire Jõgi – Tartu Kutsehariduskeskus
  82.  Tiiu Allikmaa – Saku Gümnaasium
  83.  Hele Nööri – Pärnu-Jaagupi Põhikool
  84.  Malle Solnson – Tallinna Mustamäe Gümnaaasium
  85.  Urmas Lekk – Pärnu Kuninga Tänava Kool
  86.  Agne Jõgis – Rakvere Reaalgümnaasium
  87.  Ülle Sillasoo – Vaida Põhikool
  88.  Malle Tiideberg – Lähte Ühisgümnaaasium, Tartu Karlova Kool
  89.  Merike Kilk – Tartu Hansa Kool
  90.  Ülle Tõnutare – Luunja Keskkool
  91.  Ülle Valgi – Häädemeeste Keskkool
  92.  Kaja Kalmus – Elva Gümnaasium
  93.  Anu Viigi – Tartu Tamme Kool
  94.  Aime Ong – Tartu Herbert Masingu Kool
  95.  Mall Koppel – Kuusalu Keskkool, Tapa Gümnaasium
  96.  Lembi Kivil – Kiili Gümnaasium
  97.  Martin Tamm – Kadrioru Saksa Gümnaasium
  98.  Reelika Rohtla – Puurmani Mõiskool, Ilmatsalu Põhikool
  99.  Helle Järvalt – Lähte Ühisgümnaasium
  100.  Veikko Vunk – Puka Keskkool
  101.  Aleksandr Kirpu – Tartu Tamme Gümnaasium
  102.  Meeli Jänes – Kohila Gümnaasium
  103.  Ott Maidre – Tartu Tamme Gümnaasium
  104.  Merike Luik – Rõngu Keskkool
  105.  Kersti Varblane – Viljandi Kesklinna Kool
  106.  Anne Metsmaa – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
  107.  Ülle Irdt – Tartu Täiskasvanute Gümnaasium
  108.  Meelika Melders – Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool
  109.  Kadri Pulk – Viljandi Jakobsoni Kool
  110.  Helve Ruul – Puiga Põhikool
  111.  Inga Tiivoja – Põlva Kool
  112.  Krista Piir – Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
  113.  Tiia Kuresoo – Elva Gümnaasium
  114.  Kristina Sabre – Tartu Kutsehariduskeskus
  115.  Mati Martin – Tartu Ülikool 
  116.  Eha Paabo – Hugo Treffneri Gümnaasium
  117.  Marju Kirss – Kuressaare Gümnaasium
  118.  Eneli Vahar – Kuressaare Gümnaasium
  119.  Marika Säre – Tartu Waldorfgümnaasium
  120.  Helle Sorge – Miina Härma Gümnaasium
  121.  Eda Tarend – Kanepi Gümnaasium
  122.  Evi Piirsalu – Nõo Põhikool 
  123.  Anneli Tell – Tamsalu Gümnaasium
  124.  Mall Vainola – Läänemaa Ühisgümnaasium
  125.  Riina Mändla – Tartu Kutsehariduskeskus
  126.  Kaidor Damberg – Tallinna Mustamäe Gümnaaasium
  127.  Anneli Jõgela – Värska Gümnaasium
  128.  Eha Vahtras – Vanalinna Hariduskolleegium
  129.  Egle Mäe – Kõrveküla Põhikool
  130.  Mare Murs – Rakvere Eragümnaasium
  131.  Aino Raudvassar – auliige
  132.  Geil Siim – Elva Gümnaasium
  133.  Tiia Raudsepp – Tamsalu Gümnaasium
  134.  Kaupo Järviste – Tartu Tamme Kool
  135.  Ülli Toomemäe – Märjamaa Gümnaasium, Kabala Lasteaed-Põhikool
  136.  Ursula Hakk – Värska Gümnaasium
  137.  Eve Popp – Pärnu Ühisgümnaasium
  138.  Saima Kaarna – Hugo Treffneri Gümnaasium
  139.  Ruth Kruusamäe – Rakvere Eragümnaasium
  140.  Heli Salundi – Pärnu Mai kool
  141.  Ly Suursild – Pernova Hariduskeskus
  142.  Karmen Süld – Viljandi Gümnaasium 
  143.  Luule Linamäe – Valtu Põhikool



  144. Auditoorium on täis!
    Täname suure huvi eest konverentsi vastu!


 

Legend
— osavõtt rahastatud
14.02.2018 20:12 laekumine kontrollimata
— arve tasutud
— soovib öömaja broneerimist
— osaleb koosviibimisel restoranis «Entri»
EBÜ liige
EKL liige
EBÜ ja EKL liige
külaline



Inimesed selles nimistus on
registreerumise järjekorras.
Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü